VyVolení a jejich náboženská debata: Kdo věří, a kdo ne?

VV Debata o náboženství Foto: VV Debata o náboženstvíFoto: All

VyVolení – to rozhodně není jen zabíjení času mezi jednotlivým Palcováním, Výzvami a Duely. K životu ve Vile patří i debaty vážnějšího charakteru – jednou z nich byl i rozhovor o náboženství. Překvapivě z toho nebyla hádka!

Snaha o splnění úkolu byla opět nejsilněji viditelná u Nikol. Každý měl říct svůj názor ohledně toho, proč lidé věří v Boha. Z organizačních důvodů nesmí nikdo do řeči jiného vstupovat – jednoduše proto, aby se zase všichni nepohádali!

Thomas si myslí, že to, jestli člověk věří, nebo ne, pochází z výchovy. Pepa nevěří a podle něj ti, co věří, chtějí v něco věřit. Lucka si myslí, že člověk je na život strašně sám a když věří, má se na koho obrátit. Nikdo by neměl odsuzovat víru jiného člověka. Ona sama sice církev neuznává, ale věřící je. Podle Nikol je výchova hodně, ale člověk k víře může dojít i sám. Eva k víře vedena nebyla, ale díky tomu, čím prošla, věří v Boha i v sebe. Vladko v dětství často navštěvoval východní Slovensko, kde měl část rodiny, která je hodně pobožná, k víře ale došel vlastní cestou a díky ní nikdy není sám. Podle Romany je Bůh energie. Ládík si myslí, že Bůh vypadá jako starý pán s vousy. Lidé věří kvůli tomu, v jakém prostředí vyrůstají, také záleží na tom, jestli k životu víru potřebují. Mirka v něco věří, ale neví, jestli to má nazývat Bohem, církev nesnáší, myslí si, že lidé věří, protože nechtějí být sami. Pavlína v Boha nevěří.

Nezapomeňte sledovat dnešní Zprávy z Vily v 19.40 a Denní rekapitulaci na Prima love ve 21.20!

Video: Romana

Video: Zdeňka je pryč z Vily

Vide: Thomas truchlí

 

Článek

Romana opět brečí

Debata o Romaně: Thomasi, co tím sleduješ?

Nedělní večery bývají nejhorším obdobím týdne – víkend končí a před sebou má člověk už jen práci, práci a zase práci: naši VyVolení to samozřejmě tak nemají a nedělní ...

 

Článek

VyVolení papání  - Obrázek 4

Mají VyVolení kachní žaludky? Zbaští, na co přijdou

Rozum zůstává leckdy stát nad tím, jak se VyVolení stravují. Snídaně nic moc, oběd možná odpoledne, zato v pozdních nočních hodinách luxují ledničku. A navíc ty kombinace. ...

 

Článek

lucka promena - Obrázek 3

Lucka vyrostla do krásy

Kamery jsou kamery, a tak jednou z největších dámských starostí ve Vile je vzhled. Největší proměnou zatím prošla Lucka a rozhodně jí prospěla. Podívejte se, jak jí to sekne!

reklama

Vraždy v Midsomeru XV Foto:
14:50 17:00
56%
DNES V TVLov Foto:
20.00
Zapomenutá města Foto:
15:50 16:55
15%
DNES V TVČas smrti Foto:
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20