VyVolení na ostří nože: Kdo po kom málem skočil?

Tenhle spor byl jen z legrace, skutečné hádky se odehrávaly jinde! Foto: Tenhle spor byl jen z legrace, skutečné hádky se odehrávaly jinde!Foto: All

Ve Vile byl ještě do včerejška téměř rajský klid – poté, co vypadl Thomas, se všichni uklidnili a zdálo se, jako by už neměli do čeho (nebo spíše do koho) píchnout. Thomas byl pro svou aroganci, agresivitu a nepřizpůsobivost ve Vile nepřítelem číslo 1. Teď se zloba začíná obracet na jiné!

Situace ve Vile byla pohodová (podrobně jsme ji rozebrali v článku VyVolení: Ticho před bouří aneb Komu zvoní hrana!) – během včerejška se však nakupilo tolik hádek, které jakoby vznikly z ničeho! Proč se to děje?

Lucka vs. Láďa

Jednou z opravdu výrazných hádek byla ta Lucie s Ládíkem – ona to vlastně hádka ani nebyla, spíše jednostranný masakr! Lucka se neskutečně hrubě utrhla na Ládíka, seřvala ho jak malého kluka, a ten jen koukal jako puk! Hystericky křičela: „Vypadni! Pořád si hraješ na chudinku! Nesnáším takovýhle lidi!“ Nikol se ji snažila uklidnit a podle Lucčiných slov, kdyby tam nebyla, tak po Láďovi „skočí“!

Romana vs. Nikol, Honza a Vladko

Konflikt však měl dohru ještě později, když se Romana, za níž si přišel Láďa pro útěchu, opřela do Nikol, že Láďovi úmyslně ubližuje. Nikol nechápala, proč by na něj měla brát ohled, a Honza i Vladko ji obhajovali s tím, že hrají jen hry. Vladko na účet Ládi poznamenal, že by taky měl vymyslet něco akčního!

Eva vs. Nikol

Další hádka nastala mezi Nikol a Evou – ta jí vyčetla, že jí Nikol během bobříka mlčení napsala o jejím příteli a že do Vily tahá věci zvenku. Nikol i Eva brečely a Romana Nikol podezřívala, že pláč jen hraje! Pavlína mezi oběma lítala jak hadrový panák a snažila se obě utěšit, vážnost situace však nebezpečně zlehčovala a ona sama si z ní evidentně nic moc nedělala.

Po hádce začala velká pomlouvačka: Eva s Romanou si vzaly na paškál Nikol: řešili všechno: od toho, jak si v běžném životě žije, přes to, jak je falešná a vyčůraná, až po to, jak si prý potřebuje omotat lidi kolem prstu!

Jak to dopadne?

Jak včerejší hádky zamotají dnešním Zúčtováním? Kdo má minimálně jeden palec jistý a kdo vyjde s čistým štítem? Nezapomeňte sledovat dnešní Zprávy z Vily v 19:40 a Zúčtování ve 20:15. Exkluzivní záběry uvidíte i po přímém přenosu, kdy vysíláme Vilu živě – hodinu záběrů přímo z Vily – jen na Prima love!

Anketa

Kdo podle vás dostane v Zúčtování nejvíce palců?

hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat

 

Článek

VV Tábory

VyVolení: Ticho před bouří aneb Komu zvoní hrana?

V pátečním Duelu Vilu opustil Thomas – konfliktní svalovec, který si ve Vile rozhodně nebral servítky a který si nadělal spoustu nepřátel. Ve Vile je zatím po jeho odchodu ...

 

Článek

Lži

VyVolení: Debata o pravdě a lži!

Neděle byla vedle hry na skauty i dnem zajímavých debat: VyVolení měli za úkol mluvit o pravdě a lži. No, zajímavé to určitě bylo!

 

Článek

VyVolení a papáníčko - Obrázek 4

Vypasení VyVolení – Tři kousky PŘED a TEĎ

Ještě chvíli a bude potřeba dodat VyVoleným do Vily nové oblečení, protože se do svých původních věcí nevejdou. Například Lucka už nemá co na sebe...

 

Článek

Dobrák a sobec - Obrázek 8

VyVolení: kdo je největší dobrák a kdo sobec?

Ve Vile se kromě hádek, výčitek, stresu a nejrůznějších sporů řeší i třeba to, kdo je největší dobrák a kdo naopak největší sobec! A kdo tyto posty získal?

 

Článek

Honza na rozpacích

VyVolení lovili bobříky! Kdo dostal za mrštnost a kdo za mlčení? To neuhodnete!

V rámci skautského dne měli VyVolení na sobě nažehlené uniformy, ale to nebylo všechno! Samozřejmě došlo i na lov bobříků!

 

Článek

Skauti - Obrázek 1

Rychlé šípy ve Vile: Nechyběl Mirek Dušín ani Červenáček!

Nedělní den byl ve Vile ve znamení skautů! Soutěžící se převlékli do uniforem a dali se do plnění bobříků! Nejdřív ze všeho si ale museli rozdělit role!

 

Článek

Jídlo je nejlepší zábava! Foto: FTV Prima/Thinkstock.com

Dietologové: VyVolení se cpou jako zjednaní a tloustnou!

Všimli jste si někdy při sledování VyVolených, co jednotliví aktéři ve Vile jedí?

 

Článek

Thomasův Ježíšek - Obrázek 2

Video: Thomasova nadílka: Vypadnutí a vůně do bytu!

V pátek měli VyVolení opravdu speciální den: Vánoce! Ne, nezbláznili jsme se. Jednoduše přišly letos o trochu dříve! Thomas však dostal něco, oproti čemu jsou ponožky jako ...

 

reklama