Video: VyVolení letěli na dovolenou!

Cestující navazují konverzaci Foto: Cestující navazují konverzaciFoto: All

Život soutěžících ve Vile? To jsou úkoly, více i méně hlubokomyslné debaty, stres, intriky a zapeklité vztahy: náš štáb se nad našimi uondanými soutěžícími smiloval a poslal je na zaslouženou dovolenou!

V pátek dopoledne přišel do Vily dopis: VyVolení se mají během 15 minut sbalit na výlet, vzít si ručník, plavky, svačinku. Některé vidina výletu nadchla, jiní byli skeptičtí! Naši VyVolení skončili samozřejmě pouze jen v „trezoru“, tedy chodbě z Vily, odkud je po několika minutách vpustili zpět. V dalším dopise stálo, že se mají připravit na dlouhý let, pilotem „letadla“ byl Pepa, značně opilý ještě z předchozího divokého večera, letuškou byla Eva. Naši VyVolení se usadili do letadla alias improvizovaných prostor zásobovací místnosti a vydali se na dlooouhou cestu. Jak to uvnitř letadla vypadalo? Kdo měl hysterický záchvat a kdo bombu? Mrkněte na naše video!

Nezapomeňte sledovat dnešní Zprávy z Vily v 19:40 a Denní rekapitulaci ve 22:20 na Prima Love!

Fotogalerie: VyVolení na výletě

Eva je letuška Foto:

Video: 


 

Článek

Sumo - Obrázek 6

Video: Zápasy sumo! Kdo koho „sundal“?

Během čtvrtečního dne, který se nesl v japonském duchu, si mohli naši soutěžící vyzkoušet, jaké to je být v kůži zápasníka sumo!

 

Článek

Odpočinek po výletu

Video: Japonský den: Nestoudné gejši i sushi mňamka!

Čtvrteční den byl ve Vile v japonském stylu – VyVolení se nalíčili a oblékli do kimon. K vidění byli japonští turisté a jedlo se i luxusní sushi!

 

Článek

Ládíkův polibek

Video: Noc patřila Láďovi! Olíbal Lucku a málem i Nikol!

Pamatujete si na Láďu, když přišel do Vily? Byl uzavřený a řekl tak 5 slov za celý den… Postupem času se však náš Ládík otrkává a stává se z něj sebevědomý mladý muž! ...

 

Článek

Exbuldočinci nastaly krušné časy

Sčítání lidu: Krušné konce Buldočince

Kdo do které země vlastně patří? Ve Vile vznikly tři státy a samotní VyVolení už ztratili přehled, kdo kam vlastně patří. Sčítání lidu, které vyhlásila Nikol, přineslo ...