VyVolení odhalili budoucnost. Věštkyně Vladana se trefila

...čerpá další sílu z magické koule... Foto: ...čerpá další sílu z magické koule...Foto: All

Svépomocí nahlédli VyVolení do sfér okultismu. V předpovídání budoucnosti se vystřídaly hned dvě renomované věštkyně. Jejich předpovědi prokázaly, že i v tomto oboru jsou velké rozdíly v kvalitě odvedené práce.

V pobočku starověké Delftské věštírny se proměnila Vila VyVolených. Nebo spíš v doupě staré žižkovské věštkyně. Soutěžící vyšťourali i důstojnou náhražku kouzelné věštecké koule, jenom černou kočku se jim nepodařilo ničím nahradit. Zato první věštkyně Madame Vladana byla přímo autentická – o Vladkovu dokonalou image se jednoznačně zasloužila maskérka Pavlína.

Vladana se trefovala do černého

Pepovi dělalo největší starost, zda ho bude ještě nějaká žena chtít, až se vrátí domů z Vily. Nikol byla v zajetí nastávajícího Duelu. Vlídná čarodějnice, připomínající svým vzhledem i chováním starou rumunskou cikánku, ji však uklidnila, že se tentokrát nemusí nejbližší budoucnosti obávat. Zato Zdeňce důrazně doporučila, aby co nejrychleji zapomněla na chlapa, kterého má momentálně velmi blízko. Kohopak asi měla na mysli? Láďovi zase doporučila, aby se tak nehlídal. Smysl pro humor a inteligence je totiž podle ní mnohem důležitější než vzhled. Thomase zase zajímalo, proč ho vědma tak strašně nenávidí, jednoznačné odpovědi se však nedočkal.

Střídání čarodějnic

O berličce, hnáty křivé… druhá vědma spíš připomínala ušmudlanou stařenku, žebrající v centru středověké Paříže. Druhá vědma Thomasina se zkrátka exteriérově moc nepovedla. Do svého prvního kunčafta Vladka se pořádně obula a podařilo se jí pořádně ho rozčílit. Z možnosti nechat i předpovídat budoucnost právě od ní nebyla Pavlína ani trochu nadšená. Mirka její pocity sdílela, a tak své přání odbyla dotazem, co bude zítra k obědu. Taky otázka na budoucnost, stále ještě zahalenou tajemstvím, že?

Video - Věštkyně Madame Vladana předpovídá budnoucnost:

 

Pavlína líčí Madame Vladanu Foto:

Co je nového ve Vile? Nenechte si ujít VyVolení - Speciál na Primě dnes v 18:00!

Chcete vědět, co VyVolené opravdu potkalo v nejbližší budoucnosti? Sledujte Zprávy z Vily na Primě, dnes v 19:40!

Článek

Pavlína s Vladkem to rozjeli na parketu - tedy spíš na terase

Dnes od 18:00 sledujte sestřih nejlepších momentů z VyVolených

Kdo by měl čas dívat se 24 denně, co se děje ve Vile VyVolených. Přitom ty nejzajímavější momenty se mohou odehrát ve 3 v noci i v 9 dopoledne.

Článek

Nikol je vítěz Foto: archiv FTV Prima

Z Duelu se vrátila Nikol. Thomasova láska v troskách

První dívčí Duel, a navíc ještě mezi dvěma půvabnými brunetkami. To nenechalo nikoho chladným. S blížícím se verdiktem gradovaly v pátek večer emoce ve Vile i ve studiu ...

3. Duel VyVolených - podívejte se, jak probíhal:


3. Duel - Obrázek 1 Foto:

Článek

3. Duel - Obrázek 9

Machr Thomas ronil slzy. Zdeňko, miluju tě!

Kdo čekal, že se po vyřazení Zdeňky budou ve Vile odehrávat podobné hysterické scény, jako minule, byl zklamán. Silikonová kráska totiž tamním obyvatelům nechyběla. Jen ...

Článek

Novinář Thomas Kruchina je dalším hostem ve Vile VyVolených

Další host ve Vile. Thomas bude VyVolené vyučovat novinařinu

Nikolina výhra v Duelu nebyla posledním překvapením pátečního večera. Dveře Vily se otevřely ještě jednou, aby jimi mohl projít další host VyVolených. Novinář Thomas ...

Článek

Co nás čeká v září? Foto: thinkstock.com

Velký horoskop na září: Bude váš vztah pevný, odolá pokušení?

Přečtěte si, co vás čeká v lásce, ve vztazích, jak na tom budete se zdravím nebo jestli se vám bude dařit ve finanční oblasti.

Článek

Pepa okamžitě vyrazil na lov a zdá se, že se Nikol chytá

Video: Copak nám to jiskří? Vilu ovládlo erotické napětí!

Zavřete pár lidí do izolace, a brzy si vytipují partnera, s nímž by se mohli sblížit. Ani Vila VyVolených není výjimkou. Zatímco Thomas ztratil Zdeničku a utápí se v žalu, ...


reklama

Na vlnách lásky Foto:
04:00 05:55
20%
DNES V TV
20.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
Autosalon Foto:
04:15 05:10
16%