Vyvolení si pohráli s doktorem Emilem

doktor Emil - Obrázek 4 Foto: doktor Emil - Obrázek 4Foto: All

Napnul prostěradla, načechral polštáře, a pak už zval do své sexuologické ordinace jednoho Vyvoleného za sebou. Kdo? Doktor Emil Zajac.

Nutno říci, že si s ním obyvatelé Vily nečekaně pohráli. Hru neprokoukla snad jenom Zdeňka, která se mimo jiné prořekla, že má stejně ráda muže i ženy a přidala i několik podrobností. Lucka dorazila s „pomůckami“ a žádala, aby jí doktor naplácal na holou, což má tuze moc ráda. Nutno říci, že ji k tomu navedl Vladko. Ten zase nabídl doktorovi Emilovi, že mu také doporučí jednu milostnou polohu a že bude daleko zajímavější, než poloha 101, kterou do Vily přinesl právě samozvaný pan doktor. Když se Emil pídil po podrobnostech, pravil Vladko: „Tak se polož na postel a otoč se mně zády, brouku.“ S kolika ženami měl sex Emil, a kolik partnerů měla Eva? Tohle a ještě mnohem více se dozvíte již dnes večer v Noční show s Agatou Prachařovou ve 23:05 na Primě!

doktor Emil - Obrázek 1 Foto:

Upoutávka Noční show:


Článek

Romaně se udělalo špatně - Obrázek 5

Drama ve vile: Romana nedobrovolně v nemocnici

Nechtěla k doktorovi, ale musela. Ostatní soutěžící k tomu uplakanou Romanu přinutili tím, že ze Zpovědnice kontaktovali štáb. Co se ve Vile stalo?

Článek

VyVolení si zahráli grotesku - Obrázek 10

VIDEO: Z VyVolených je groteska!

Vstupem Emila Zajace do Vily odstartoval víkendový Maraton zábavy: Emil má za úkol naše soutěžící pořádně provětrat a dostat z nich to nejlepší!

Článek

Laďa 1 - Obrázek 11

Láďo, proč to děláš??

Láďa je ve Vile stále velkou záhadou – nikomu nevadí a téměř všichni ho mají rádi. Rady a porady ohledně toho, jak by se měl změnit, si vyslechl snad už od každého. Neleze ...

Článek

Ostatní povzbuzují

Vladko a Eva dováděli ve sprše!

Včerejší den si několik našich VyVolených krátilo čas dováděním ve sprše. Kdo komu dal pořádně do těla? Mrkněte se v naší fotogalerii a pikantní záběry na videu!

Článek

Deník z Talentu 2013: Den první - fanoušci čekají na příjezd poroty

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT startuje! Porota už přijíždí. Podívejte se!

Čtvrtá řada nejúspěšnější talentové show, která změnila životy mnoha lidem, je opět tady! ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT startuje už v neděli 15. září ve 20:15 na Primě!

Článek

Řekněte si o to! Foto: thinkstock.com

5 nej sexuálních trendů žen 3. tisíciletí: Po čem toužíme?

Moderní ženy už nechtějí být jen pasivními loutkami v rukou mužů. A když, tak jen na požádání.

Článek

S věkem je sex jenom lepší Foto: thinkstock.com

Jak poznat, co muži při sexu doopravdy chtějí

Mužům se nechce všeobecně příliš mluvit, natož pitvat při milování pocity a prožitky. Ale jak se v nich pak máme vyznat?

reklama