VyVolení si vyzkoušeli tiskovku z obou stran

Novináři z Vily si VyVolené vychutnali Foto: Novináři z Vily si VyVolené vychutnaliFoto: All

Tréninkem na budoucí komunikaci s médii prošli všichni VyVolení. Zahráli si na nezávislé novináře a vzájemně se zpovídali na improvizované tiskové konferenci. Současně si o soupeřích dělali poznámky, z nichž se dozvídáme, co si o sobě navzájem myslí.

Jak vidí VyVolení své soupeře:

Romana chce být podle Mirka pozitivní, hodná a milá. Nenávidí, když ji někdo obviní, a přitom dělá to samé. Martin i o ní myslí, že je velice lidská a velká bojovnice. Nemá problém říct svůj názor a nebojí se konfliktů. Naopak podle Evy si nevidí do úst, je sobecká a utiskuje ostatní soutěžící svým projevem i povahou.

Tomáš podle Martina říká pravdu do očí, jeho největším rivalem je Vladko. V poslední době změnil své chování a snaží se projevit jinak než na začátku. Vladkovi se zdá, že lidi stále opíjí rohlíkem. Zajímalo by ho, jestli si myslí, že je stále přesvědčivý. Zdenča tvrdí, že je sice urážlivý, ale umí hezky pohladit a povzbudit.

Evou by podle Mirky odešel z Vily humor. Vladko jí poslal vzkaz: Myslím si, že se celý život setkáváš s pojmem, odpusť, hloupá blondýna.

Pavlína se podle Martina chce zviditelnit a netají se tím, že přišla vyhrát hlavní cenu. Má ve Vile velkou podporu své přítelkyně, ale myslí si, že je to její nevýhoda. Zdenča si o ní myslí, že plní úkoly roztomile a má super gesta.

Mirka je podle Evy sebekritická, pomalejší a bude jí dlouho trvat, než se otevře. Podle Ládi je tak pomalá, že se možná ani nestačí za celou show projevit.

Lucka podle Ládi předává ostatním pozitivní energii a venek pro ni momentálně neexistuje. Vyčerpávají ji však hádky. Romana si o ní myslí, že se opravdu cítí ve Vile jako doma.

Vladko podle Evy dobře zná svou cenu a je rozhodnut podruhé vyhrát. Díky výhře by si rád splnil sen – konečně hrát divadlo. Podle Zdenči si myslí, že hraje svou roli soutěžícího dobře, ale pravda je jiná.

Nikol působí podle Mirky přirozeně a dokáže VyVolené organizovat. Zdenča si o ní myslí, že je cílevědomá a šíleně ukecaná.

Láďu podle Zdenči pohltí nervozita, když má mluvit přede všemi. Eva si myslí, že s jeho odchodem by se výrazně snížil inteligenční kvocient ve Vile.

Martin je podle Zdenči záhadný muž a škleboň. Mirka si o něm myslí, že je ve skutečnosti úplně jiný, ve Vile si nasadil masku.

Zdenču podle Ládi ostatní utlačují, bojí se, aby nebyla trapná. Její úsměv by mu ale ve Vile chyběl. Podle Martina se zatím projevila snad jedině svou urážlivostí. Většina soupeřů ji považuje za velmi nenápadnou.

Zprávy z Vily na Primě dnes v 19.40!

Nenechte si ujít Rekapitulaci na Prima love ve 21.20!

Druhá výzva na Primě ve čtvrtek 12. září ve 20.15!

Seriózní novinářka Mirka Foto:


Článek

Nikol to s tím orientem trošku přehnala

Romanina orientální rozcvička

V orientálním stylu se konala středeční ranní rozcvička, kterou dostala za úkol Romana. A VyVolené nejen pořádně prohnala, ale také notně překvapila. Takovou pružnost od ...

Romana à la Buddha Foto:

Článek

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT startuje už 15. září 2013

Talent startuje už 15. září. Podívejte se na super upoutávky!

Už se to blíží! V neděli 15. září ve 20.15 startuje na Primě další ročník megaúspěšné talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT.

Článek

Režisér Jeffo Minařík

Režisér ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT: Stále máme čím překvapit!

Show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2013 startuje už v neděli 15. září! Co nového přinese tentokrát? Jak se taková show vyrábí a co je na ní nejtěžší? To vše nám v následujícím ...

Článek

Ani kufru se ven nechtělo

Jak VyVolení komentovali Mirkův odchod

Mirkovo vyloučení ze show VyVolené šokovalo a někteří z nich do poslední chvíle nemohli uvěřit, že se nejedná pouze o nejapný žert. Podívejte se, jak Mirkův odchod z Vily ...

Článek

ČSMT III: Martin Pyco Rausch, profil

Pyco: Váhal jsem, jestli do Talentu jít znovu

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2013 už se pomalu rozjíždí. Na obrazovkách ho uvidíte již 15. září! A mezitím si přečtěte, jestli je v kontaktu s minulými soutěžícími a proč ...reklama

10:30 11:25
15%
DNES V TVSmrtonosná past 4 Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.50
Svatby v Benátkách Foto:
09:55 11:20
55%
DNES V TVZvláštní chůva Foto:
20.15
DNES V TVChirurgové - reprezent Foto:
22.20