VyVolený – takový jsem já!!!

VyVolení vyjadřovali své ego - Obrázek 1 Foto: VyVolení vyjadřovali své ego - Obrázek 1Foto: All

Předvést pantomimicky sami sebe, a ještě navíc vystihnout podstatu své osobnosti, to je oříšek, který se leckomu jen tak nepodaří rozlousknout. Jak to zvládli poslední tři VyVolení?

Že by Romana zprvu nepochopila, koho vlastně má předvádět? Každopádně když se bila pěstmi do hrudi a přitom řvala, připomínala zcela jiného tvora než ostravskou dobrosrdečnou mamku. Pak ale uvedla vše na pravou míru – někdy se prý cítí silná, jindy si ani trošku nevěří. Pavlína zase pochodovala jako voják na slavnostní přehlídce. Pořád se prý snaží jít za svým cílem. „Když člověk něco chce, musí za tím jít, dokud toho nedosáhne,“ vysvětlovala. Poté zmínila svou naivitu a také že je občas zaslepená. Navíc prý bývá zprvu hodně dlouho klidná, a pak vybuchne. Vladko předvedl sám sebe jako pořádný nervák. Když ho bodne do zad přítel, tak ho to dost vykolejí. Poté předváděl svou rodinu a nakonec se snažil vyjádřit, že je šťastný.

Jdeme na druhé

Předvádění soupeřů se VyVoleným dařilo mnohem víc. Měli druhé předvést pomocí předmětů, nakupených na hromádku, a tak Vladko dlouho šmejdil po Vile, než našel všechny potřebné rekvizity. Předváděl Pavlínu, jak ráno vstává jako morous, a pak se s ubíhajícími hodinami postupně mění v akční osůbku. Pavlína si zase pro předvádění Romany vycpala břicho polštáři, protože má Romana podle ní velké ego. A když jí někdo ublíží, tak na to brzy zapomene. Romana, která měla předvést Vladka, si vzala na pomoc bambus, protože je stejně tvrdý a nezdolný jako on.

 

Sledujte Denní rekapitulaci dnes na Prima love ve 21:20!

Malé finále už ve čtvrtek. Nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20:15!

Článek

Rodinná návštěva - Obrázek 2

Rodinný lobbing

Proč by měl vyhrát čtvrtou řadu VyVolených právě ten jejich drahoušek? Rodinné návštěvnice se pustily do obhajoby svých nejbližších. Která uvedla nejpádnější argumenty?

Článek

Romanina sestra Karin - Obrázek 5

Romana dostala prstýnek

Jako jediná VyVolená je vdaná, a přesto šla do Vily bez snubního prstýnku. Několikrát si dokonce posteskla, že neví, zda se vůbec má kam vrátit. Co se u nich doma děje?

Romanina sestra Karin - Obrázek 1 Foto:

Článek

Pavlínina maminka - Obrázek 7

Pavlína je konečně klidná

Dokud se nesetkala s maminkou tváří v tvář, stále si nebyla Pavlína jistá, jestli opravdu rodina její vztah s Mirkou neodsoudí. Nečekaná návštěva jí tudíž přišla velmi ...

Pavlínina maminka - Obrázek 1 Foto:

Článek

Rodinná návštěva - Obrázek 10

Nevítané překvápko pro Vladka

Vladkova maminka dorazila do Vily s pejskem Johnnym a dalo se jen velmi obtížně odhadnout, kdo z těch dvou byl nervóznější. A Vladka jejich příchod vyvedl tak z míry, že ...

Vladkova maminka ve Vile - Obrázek 1 Foto:

Článek

Vladkovi se každý týden do Duelu moc nechce Foto: Jiří Janoušek

Malé finále již ve čtvrtek. Přijďte fandit do studia nebo přímo k Vile!

Malé finále, v němž se utká o postup do Velkého finále Romana s Vladkem, budeme moci sledovat v přímém přenosu ve čtvrtek ve 20:15. Chcete spatřit svého VyVoleného na ...

reklama

Vychytávky Ládi Hrušky Foto:
09:30 10:30
85%
DNES V TVSmrtonosná past 4 Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.50
Svatby v Benátkách Foto:
09:55 11:20
24%
DNES V TVZvláštní chůva Foto:
20.15
DNES V TVChirurgové - reprezent Foto:
22.20