Výzva: Jafar chce do Duelu Nikol!

8. Duel Foto: 8. DuelFoto: All

Poslední Zúčtování bylo plné překvapení – proto všichni s napětím očekávali, koho si Jafar vezme dnes do Duelu. Nakonec se rozhodl pro Nikol!

Úterní překvapení spočívalo nejen v příchodu Mirky do Vily, ale právě ve vypalcování Jafara! Ten je v soutěži teprve týden, a tak se předpokládalo, že se zloba ostatních zaměří na někoho jiného… třeba na Romanu, která ostatním ve Vile pije krev už docela dlouho, nebo na Reginu, která prohlašovala, že chce kvůli zákazu kouření odejít. Jafar získal celkem 3 palce – od Nikol, Lucky i od Pavlíny. Z jeho slov bylo jasné, že své možnosti co se týče soupeře do Duelu, začal zvažovat okamžitě!

V úterním přímém přenosu pokládal VyVoleným otázky na tělo Pepa, dnes dostala takovou možnost Mirka! Ptala se Nikol, jak si myslí, že na ni pohlíží lidi venku, a Jafara se ptala, jak je možné, že mu nevadilo, když ho přejelo 200 motorek a maličkosti ve Vile ho rozhodí!

Nakonec se Jafar rozhodl vyzvat do Duelu Nikol!

Jak dopadne zítřejší Duel? Je jen na vás, pro koho budete hlasovat! Podpořte svého favorita!

Sledujte nás již za chvilku ve Vile živě na Prima love!

PŘES INTERNET HLASUJTE ZDE

Výsledky hlasování budou zveřejněny v pořadu VyVolení – Duel na Primě

Pro Nikol posílejte
SMS ve tvaru NIKOL na tel. č. 906 02 03

 

Pro Jafara posílejte
SMS ve tvaru JAFAR na tel. č. 906 02 03

SMS hlasování

 hlasovat je možné z mobilního čísla registrovaného v České republice
– maximální počet SMS z jedné SIM karty je 30 SMS v rámci jednoho Hlasovacího kola
– cena SMS je 3 Kč včetně DPH

Hlasování prostřednictvím Facebooku

 v rámci jednoho Hlasovacího kola je možné hlasovat pouze pro jednoho kandidáta a pouze jednou
– webového hlasování se může zúčastnit divák, který má vytvořený facebookový profil, reprezentující jeho osobu, a který je fanouškem facebookové stránky https://www.facebook.com/vyvoleni2013
– hlasování se divák zúčastní prostřednictvím tlačítka „HLASUJTE“, umístěného na webové stráncehttp://iprima.cz/vyvoleni
– po stisknutí uvedeného tlačítka bude divák nasměrován na facebookovou stránkuhttp://www.facebook.com/vyvoleni2013, kde má prostřednictvím příslušné aplikace možnost hlasovat pro konkrétního kandidáta

Kompletní pravidla hlasování naleznete zde: http://www.iprima.cz/vyvoleni/herni-rad-vyvoleni

Všechny platné hlasy pro konkrétního kandidáta, zaslané prostřednictvím Webového hlasování, a hlasy zaslané prostřednictvím SMS budou sečteny. Výsledky budou vyhlášeny v přímém přenosu v Duelu ve 20:15 na Primě!

*Hlasovat je možné z mobilního čísla registrovaného v České republice, přičemž maximální počet SMS z 1 SIM karty je 30 SMS v rámci jednoho Hlasovacího kola. MEDIA SUPPORT sečte všechny hlasy platně zaslané SMS v rámci příslušného Hlasovacího kola pro jednotlivé kandidáty a výsledek předá Vysílateli. Vysílatel následně sečte hlasy platně zaslané prostřednictvím SMS s hlasy platně zaslanými v rámci Webového hlasování.

Článek

Flaška - Obrázek 1

Sprosťárny ve Vile: VyVolení hráli flašku!

Lechtivé scénky nejsou ve Vile žádnou výjimkou, ale když naši VyVolení hrají flašku, teprve se dozvídáme věci! Červenal se celý štáb!

 

Článek

primary zdenicka - Obrázek 1

Velká láska Vily: Thomas Zdeňku vyměnil za blondýnu!

Je to již dlouho, co jsme mohli ve Vile sledovat pomalu vznikající vztah Zdeničky a Thomase. A není to zas tak dlouho, co jsme byli svědky milostného trojúhelníku mezi ...

 

Článek

Zkouška důvěry - Obrázek 3

Drastická zkouška důvěry! VyVolení běhali proti zdi!

Důvěra ve Vile? Nenechte se mýlit! Proto náš štáb přišel s docela drastickou cestou, jak ji navzájem získat!

 

Článek

Rozhovor Nikol s Romanou

Romana a Nikol: Výměna názorů!

Nervy na pochodu: asi tak by se dala několika slovy vystihnout atmosféra, která po téměř dvou měsících soutěže ve Vile panuje. Hádky tak jsou na denním pořádku!

 

Článek

Romana měla jít domů

Kdo měl odejít místo Mirky? Romana!

Během středečního dne přišel VyVoleným dopis: Do Vily přibyl nový člen, označte někoho, kromě Jafara a Reginy, kdo se sbalí a počká na terase! Koho poslali pryč?

 

 

 

reklama

Stanice právě nevysílá
Pistolníci Foto:
04:45 05:45
48%
Alias Foto:
04:25 05:25
81%