Výzva: Regina si zvolila Evu!

Regina vs. Eva Foto: Regina vs. EvaFoto: All

Dnešní večer byl zcela výjimečný: proběhlo totiž speciální Zúčtování a Výzva téměř vzápětí! Nyní již známe jméno toho, koho si Regina vybrala do Duelu! Je to Eva!

V soutěži totiž došlo v úterý ke zcela výjimečnému okamžiku: po Zúčtování, během kterého obdržela nejvíc palců Zdena, se do Vily skrze plazmu vrátila ještě jednou Tereza Pergnerová, aby anulovala výsledky a poslala Zdenu domů! Dnes večer tak proběhlo další Zúčtování, během kterého obrdžela nejvíc palců Regina! Měla jen několik minut na to, aby si rozmyslel, koho si zvolí jako svého soka či sokyni do Duelu!

Regina měla během několika posledních dnů spory s více lidmi, těmi nejvýraznějšími byly asi hádky s Vladkem a s Romanou! To, že si zvolí někoho z nich, se více než nabízelo! Nakonec zněl její verdikt: Eva! Již zítra se spolu utkají o přízeň vás, našich diváků!

Hlasujte tedy pro svého favorita! Nenechte zvítězit toho, kdo by jej mohl zítra vyřadit!

PŘES INTERNET HLASUJTE ZDE

Výsledky hlasování budou zveřejněny v pořadu VyVolení – Duel na Primě již zítra ve 20:15!

 

Pro Reginu posílejte

SMS ve tvaru REGINA na tel. č. 906 02 03

 

Pro Evu posílejte

SMS ve tvaru EVA na tel. č. 906 02 03

 

SMS hlasování

 – hlasovat je možné z mobilního čísla registrovaného v České republice

 – maximální počet SMS z jedné SIM karty je 30 SMS v rámci jednoho Hlasovacího kola

 – cena SMS je 3 Kč včetně DPH

 

Hlasování prostřednictvím Facebooku

 – v rámci jednoho Hlasovacího kola je možné hlasovat pouze pro jednoho kandidáta a pouze jednou

 – webového hlasování se může zúčastnit divák, který má vytvořený facebookový profil, reprezentující jeho osobu, a který je fanouškem facebookové stránky https://www.facebook.com/vyvoleni2013

 – hlasování se divák zúčastní prostřednictvím tlačítka „HLASUJTE“, umístěného na webové stránce http://iprima.cz/vyvoleni

 – po stisknutí uvedeného tlačítka bude divák nasměrován na facebookovou stránku http://www.facebook.com/vyvoleni2013, kde má prostřednictvím příslušné aplikace možnost hlasovat pro konkrétního kandidáta

 

Kompletní pravidla hlasování naleznete zde: http://www.iprima.cz/vyvoleni/herni-rad-vyvoleni

 

Všechny platné hlasy pro konkrétního kandidáta, zaslané prostřednictvím Webového hlasování, a hlasy zaslané prostřednictvím SMS budou sečteny. Výsledky budou vyhlášeny v přímém přenosu v Duelu ve 20:15 na Primě!

*Hlasovat je možné z mobilního čísla registrovaného v České republice, přičemž maximální počet SMS z 1 SIM karty je 30 SMS v rámci jednoho Hlasovacího kola. MEDIA SUPPORT sečte všechny hlasy platně zaslané SMS v rámci příslušného Hlasovacího kola pro jednotlivé kandidáty a výsledek předá Vysílateli. Vysílatel následně sečte hlasy platně zaslané prostřednictvím SMS s hlasy platně zaslanými v rámci Webového hlasování.

 

Článek

Regina a Striptýz

Pět filmů, které se podobají VyVoleným!

Všichni z obyvatel VyVolených za sebou mají životní příběhy, které by se daly zfilmovat na velká plátna. Nevyřešená sexuální orientace, problémy s matkou či profese, která ...

 

Článek

Třídění potravin

Video: Zeleninová hádka!

Naši VyVolení měli včera za úkol vytřídit lednici, ve které už některé potraviny téměř pochodují! Proto měla proběhnout dekontaminace! Skončilo to – jak jinak – než ...

 

Článek

Zdenka a její chlapci Foto: facebook

Zdeničko, víš vůbec, co je ten chlap zač?

Silikonová neVyVolená Zdeňka Soušková se po odchodu z Vily ukazuje s pozoruhodnými typy mužů. A ti jsou mezi sebou navíc zvláštně provázaní.

 

Článek

Romana chce chlapa!

Romana chce chlapa! Co dělat, když nemáme s kým mít sex?

Romana s Regínou už začínají z nedostatku sexu doslova šílet. Nemají, s kým… To se přihodí často i v normálním životě.

 

Článek

VV ženy ovládly muže

Video: Vilu ovládly ženy! Muži museli sloužit!

Emancipace ve Vile je opravdu hodně daleko! V úterý dokonce ženy ovládly Vilu! Muži jim museli sloužit! Není však služba jako služba!

Článek

holky striptýz - Obrázek 13

Ženské zbraně ve Vile: Jak a kdo ničí muže ve Vile?

Ať chceme, nebo ne, nejsme všichni stejní. Ženy na rozdíl od mužů dokážou více taktizovat a využívat svých více či méně skrytých zbraní na sto procent.

 

 

reklama

Castle na zabití Foto:
14:35 15:35
57%
DNES V TV
20.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
Polární moře Foto:
14:55 15:55
24%
DNES V TV
20.00
Applikace speciál - podkladový obrázek Foto:
14:45 15:15
80%