Z Vily je vězení! Nechybí mundúry ani drsné bachařky!

Hra na vězení - Obrázek 4 Foto: Hra na vězení - Obrázek 4Foto: All

4. řada reality show VyVolení je soutěž o mnohamilionovou výhru, a ne procházka růžovým sadem! Nikdo nesliboval, že to bude jednoduché!

Hra o 5 milionů by měla ukázat samotnou podstatu soutěžících – to, jak dokážou zvládnout krizové situace, jak si dokážou poradit, když je nikdo nevodí za ručičku i jak se vypořádají s naprostou separací od běžného života a pobytem v uzavřeném prostoru se zcela neznámými lidmi! Na druhou stranu se někdy může zdát, že si VyVolení ve Vile jen hrají, soutěží v prapodivných soutěžích, předvádějí se v bizarních kostýmech a debatují o zajímavých tématech! Tedy, že je pro ně Vila jakousi variantou příjemné dovolené! To jsme se ale rozhodli změnit!

Do našeho štábu nedávno dorazil dopis od samotných obyvatel věznice Ostrava Heřmanice. V dopise navrhovali, aby si naši VyVolení zkusili opravdový tvrdý režim, stejný, jako mají oni ve vězení. Našemu štábu se jejich nápad natolik zalíbil, že se ho rozhodl uskutečnit již tento víkend!

Nejprve si měli zvolit 2 „bachaře“ – těmi se staly Regina a Zdena. O otrávené výrazy, neposlušnost a nedostatečné plnění rozkazů dozorkyň rozhodně není nouze. Protože ale nejde o hru na pohádkové vězení legrácek, ale o zažití skutečných podmínek z českých žalářů, nechybí ani tresty za výtržnictví!

Sledujte nás již teď na některé z kamer na našich webových stránkách nebo si počkejte na Specál v 18:00 či na Denní rekapitulaci na Prima Love ve 22:20!

Fotogalerie: Vězení

Hra na vězení - Obrázek 1 Foto:

Fotogalerie: Dopis

Dopis  - Obrázek 1 Foto:

 

Článek

9. Duel Lucka vítěz

9. Duel: Jafar zpět nechtěl, Lucka se málem zhroutila!

Páteční Duel byl opět napjatý k prasknutí a velice těsný rozdíl na grafu diváckých hlasů atmosféru nijak neuklidňoval! Nakonec se do Vily vrátila Lucka a domů šel Jafar! ...

Článek

Emoce musí ven!

Kvůli čemu se nejčastěji hádáme? U VyVolených za to může i zanedbaný sex

Nejen VyVolení, i my všichni ostatní si čas od času zkracujeme život nesmyslnými hádkami. Proč to vlastně děláme a jaká je první pomoc?

Článek

holky striptýz - Obrázek 13

Ženské zbraně ve Vile: Jak a kdo ničí muže ve Vile?

Ať chceme, nebo ne, nejsme všichni stejní. Ženy na rozdíl od mužů dokáží více taktizovat a využívat svých více či méně skrytých zbraní na sto procent.

 

Článek

Jafarovo sebevědomí narostlo do oblak - Obrázek 8

VyVolení se báli o život. Oddechli si po Duelu

Kdyby se z pátečního Duelu vrátil do Vily Jafar, možná by ostatní Vyvolení po nocích drželi hlídky. Tolik se ho nakonec báli. Těsným výsledkem ale získala další šanci hrát ...

 

Článek

Jafar

Jafarova Pandořina skříňka: Co na sebe prozradil?

Jafar je i po tak krátké době, kterou ve Vile strávil, velmi kontroverzní postavou. Ač se to zpočátku nezdálo, s mnoha soutěžícími si prostě nějak nesedl a většina jej ...

 

Článek

Regina a estetično

Regina a estetično: Kdo je podle ní „špína“?

Nejnovější obyvatelka Vily, Regina, výrazná postava z první řady, měla za úkol našim VyVoleným zcela upřímně sdělit, co si myslí o jejich vzhledu i o jejich duši – co je ...

 

Článek

Halloween party - Obrázek 17

Video: Halloween party!

Včerejší Halloween prožili naši VyVolení opravdu zajímavě – na jejich děsivý večírek byste pozvaní být nechtěli!

reklama

Big Ben II (10)
Big Ben, seriál Foto:
02:10 04:00
92%
DNES V TV
20.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
Graceland Foto:
03:35 04:15
40%