VIDEO: Z VyVolených je groteska!

VyVolení si zahráli grotesku - Obrázek 10 Foto: VyVolení si zahráli grotesku - Obrázek 10Foto: All

Vstupem Emila Zajace do Vily odstartoval víkendový Maraton zábavy: Emil má za úkol naše soutěžící pořádně provětrat a dostat z nich to nejlepší!

Sobotní den byl ve znamení Emila! Nejdříve způsobil svým příchodem velké pozdvižení, pak udělal rozruch hecujícím monologem, který polovinu lidí odradil svou přehnaností, a nakonec si vytvořil pár nepřátel díky tomu, že každému řekl, jak jejich chování ve Vile působí na diváky venku.

Odpoledne si měli naši VyVolení připomenout éru němých filmů a ve dvojicích zahrát zábavné scénky – Emil byl jediným porotcem. Kdo byl nejlepší, jak to všechno dopadlo a u čeho se všichni popadali za břicho? Mrkněte se na video i fotky!

VyVolení si zahráli grotesku - Obrázek 1 Foto:

 

 

Článek

Laďa 1 - Obrázek 11

Láďo, proč to děláš??

Láďa je ve Vile stále velkou záhadou – nikomu nevadí a téměř všichni ho mají rádi. Rady a porady ohledně toho, jak by se měl změnit, si vyslechl snad už od každého. Neleze ...

 

Článek

Emil ve Vile - Obrázek 2

Uragán Emil dorazil do Vily!

V sobotu dopoledne přišel mezi soutěžící uragán! ExVyVolený z první řady, Emil Zajac, rozčísl stojaté vody Vily a mnohé z jejích obyvatel zaskočil. Některé dokonce vytočil ...

 

Článek

Goodbye VV Martin

Sbohem Martine!

Jeden z obyvatelů v pátek večer opustil prostory Vily navždy. Martin prohrál v Duelu s Evou a musel si sbalit svých pět švestek. Jaká byla jeho cesta soutěží?

 

Článek

No to snad... To ne! Co to vidím! Foto: archiv

Thomasi, radši zůstaň ve Vile! Venku číhá šílená fanynka

Tak snad aby tam ve Vile zůstal Thomas co nejdéle. Jak jsme zjistili, čeká na něj venku šílená fanynka jménem Sandrita. Na soutěžícím Thomasovi nebezpečně ujíždí.