Za porušení pravidel přišel vzápětí trest!

Bazén a vířivka se musí z hygienických důvodů přikrývat. Kdo to neudělá, musí šůrovat! Foto: Bazén a vířivka se musí z hygienických důvodů přikrývat. Kdo to neudělá, musí šůrovat!Foto: All

Včera v noci se VyVolení tak skvěle bavili, že zapomněli na dodržování stanovených pravidel – nepřikryli na noc bazén. A tak je hned po probuzení čekal zasloužený trest.

Místo ranní rozcvičky šli všichni povinně do plavek, vyfasovali houbičky a své provinění museli odčinit důkladným vyšůrováním celého bazénu. Do taktu jim k tomu zvukaři pustili oblíbený pohádkový song Dělání, dělání… z hudební pohádky režiséra Jiřího Adamce z roku 1980, kterou nazpívali Ivana Andrlová a Jan Čenský.

Čištění bazénu 27.srpna - Obrázek 1 Foto:

Do vody nevlezla jedině Lucka, kterou postihly pravidelné problémy, a tak se nechce koupat. Ani to ji ale v očích štábu neomlouvalo. Protože nesplnila úkol podle zadání, musí pomoct Martinovi s přípravou snídaně pro všechny obyvatele Vily. A proč byl ranním šéfkuchařem určen právě on? Při čištění bazénu se totiž právě nepřetrhl.

Článek

Milování má mnoho podob Foto: thinkstock.com

Největší sexuální tabu pro muže? Tohle nikdy nepřiznají!

Jsou věci, které nám nikdy nikdo pořádně nevysvětlí a musíme na ně přijít sami.

reklama

DNES V TV
20.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
16:45 17:50
76%
DNES V TV
20.00
DNES V TV
21.10
Top Gear Foto:
17:10 18:15
28%
DNES V TV
20.15
Hlavní postavou nového detektivního seriálu Polda je komisař Bříza  v podání herce Davida Matáska. Foto:
17:25 18:45
6%