Zdenča a Thomas: Co kamery vidět neměly

Tak to se Thomasovi moc nepovedlo Foto: Tak to se Thomasovi moc nepovedloFoto: All

Utajené šuškání, letmé dotyky i mazlení pod dekou. Thomas se všemožně snaží udržet si Zdenčinu přízeň. V noci na čtvrtek se zdálo, že se mu začíná docela dařit. Něco ale zase pokazil, a tak místo erotických hrátek nabídla Zdenča kamerám s nočním viděním jenom další příval slz.

Poněkud naivní Zdenča se snad ve Vile opravdu zamilovala. Přinejmenším stále dokola skáče svalnatému Thomasovi na špek, navzdory tomu, že většina VyVolených jejich vztah přinejmenším neschvaluje kvůli přítelkyni Sabině, která na Thomase čeká venku. Nebo alespoň donedávna čekala.

V noci na čtvrtek se už zdálo, že kamery s nočním viděním konečně v ložnici uloví nějaký ten exkluzivní záběr. Pod Zdenčinou a Thomasovou společnou dekou se zjevně schylovalo k něčemu, co rozhodně nelze nazvat jen přátelským rozhovorem. Pak ale lamač dívčích srdcí zřejmě zase něco zvoral – Zdenča se od něj odtáhla, usedavě se rozplakala a otočila se k němu zády. Nakonec ji Thomas přece jen uchlácholil, takže usínali v objetí. Podívejte se sami:

Zdenča váhá, Thomas ji přemlouvá... Foto:

Předmětem jejich rozhovoru mohla být mimo jiné i blížící se Výzva, protože Zdenča i Thomas patří ke kandidátům, z nichž bude dnes večer zřejmě vybírat zúčtovaná Eva svého soupeře do Duelu.

Nenechte si ujít Výzvu v přímém přenosu na Primě ve 20.15!

Článek

Eva se brání před Romaniným "ječákem" po svém

Romana žhavou kandidátkou do Duelu? Eva už ji nemůže ani slyšet!

Neustálé invektivy mezi Evou a Romanou několikrát vyústily v pořádnou hádku. A ta poslední opravdu stála za to! Od té doby už Eva odmítá Romaniny nekonečné tirády ...

Eva se brání před Romaniným "ječákem" po svém Foto:

Článek

Tábory ve Vile

Další Výzva už dnes, tábory ve Vile se přeskupují

Už dnes večer bude Eva vybírat soupeře do Duelu, takže atmosféra ve Vile dál houstne. Holky vytvořily dámský klub, Romanu nesnáší už snad úplně každý a Martin se dokonce ...