Video: Zdeňka je konečně šťastná: našla práci snů!

Zdeňka si našla práci Foto: Zdeňka si našla práciFoto: All

Zdeňka opustila Vilu v pátek a ztratila tak šanci na pohádkovou výhru 5 milionů korun. Ve Vile nechala Thomase, který se z jejího odchodu sesypal. Zdeňka ale jde nahoru: našla si novou práci!

Ve Vile si Zdeňka několikrát stěžovala, že nemá práci, a bála se, co bude, až z Vily vyjde. Nyní se už bát nemusí! Konečně našla novou práci a zdá se, že narazila na něco, co ji opravdu naplňuje! A kde že skončila? No u Vily! Našla své uplatnění v místním cateringu, který dennodenně krmí hladový štáb i redakci! Jak se jí její nová pozice líbí a jak jí to vlastně vůbec jde? Na to se mrkněte v našem videu!

Nezapomeňte sledovat dnešní Zprávy z Vily v 19.40 a Denní rekapitulaci ve 21.20 na Prima love!

 

Článek

Kurz sebeobrany - Obrázek 7

Fotogalerie: Násilí ve Vile. Kdo dostal na frak?

VyVolení měli nedělní den zasvěcený násilí. Na základě dopisu se měli Mirka a Thomas stát členy policejního týmu a ukázat ostatním, jak se bránit při případném napadení!

 

Článek

Hlavní téma: domácí násilí - Obrázek 17

Video: Macura ve Vile: Přednáška o domácím násilí a Eva v roli oběti!

Náš štáb se rozhodl VyVoleným nedělní den opepřit zajímavou návštěvou. Do Vily poslal Zdeňka Macuru, známého jakožto samozvaného ochránce Ivety Bartošové. Jak jej uvítali? ...

 

Článek

S psychikou na štíru? Foto: archiv FTV Prima

Lucka ve Vile: Propukla závislost, nebo si jen vymýšlí?

Lucka pomalu není k poznání. Stejně ale pořád přemýšlí, co by mohla na svém vzhledu změnit. Jen se nudí, nebo se u ní začala rozvíjet nebezpečná duševní porucha?

reklama