Známe prvního soutěžícího! Je jím Thomas!

Bez cvičení si Thomas neumí život představit Foto: Bez cvičení si Thomas neumí život představitFoto: All

Nová řada světoznámé reality show VyVolení získala svou první tvář! V dnešní volbě nasbíral největší počet diváckých hlasů Thomas a dostal tak obrovskou šanci bojovat o pohádkovou výhru! Sledujte jeho cestu soutěží!

Po dlouhých přípravách začali VyVolení dnešním podvečerem nabírat skutečně obrátky. První tři adepti na postoupení do Vily se utkali v podvečerní Volbě, ze které vzešel jeden jediný vítěz, Thomas Castello!

Osmatřicetiletý svalovec z Bystré pobýval několik let v Americe a počítá s tím, že ve Vile bude nejstarší. To mu ale určitě žádný problém nedělá! Doma nechává svou o několik let mladší přítelkyni a tvrdí o sobě, že umí být i zlý, pokud někdo ubližuje jeho blízkým! Uvidíme, jak se mu bude v průběhu soutěže dařit!

Chcete vědět, jak Thomas zvládne nepřetržitou přítomnost kamer a milionů televizních diváků? Přímé přenosy z vily začínají již za několik dní a vy máte možnost sledovat jeho život ve Vile krok za krokem!

Podílejte se na na utváření příběhu našich VyVolených: jednoduše hlasujte pro toho, kdo je vám sympatický, nebo pro toho, o kom si myslíte, že ve Vile způsobí pořádný rozruch. Máte jedinečnou možnost změnit někomu život!

Profil Thomase : http://www.iprima.cz/vyvoleni/soutezici/thomas