Známe složení Malého Finále: Bude to Romana vs. Vladko!

Duel Vladko x Romana Foto: Duel Vladko x RomanaFoto: All

Dnes večer zažila Vila opět to, jak umí být reality show VyVolení napínavá a jak se může během vteřiny úplně proměnit. Právě to se dnes stalo: ze soutěžících Romany a Vladka se stali duelanti!

Během přímého přenosu všechny opět vyzpovídala naše úžasná moderátorka Tereza Pergnerová. Ptala se jich na sobotní večírek i na exVyVolené, a ukázala jim průřez všemi Zúčtováními, které se za ty 3 měsíce odehrály. To dnešní Zúčtování proběhlo velmi rychle po začátku přenosu a než se stačili soutěžící rozkoukat, už měli napsané jméno toho, koho chtějí poslat do čtvrtečního Malého Finále.

Nakonec získala nejvíc palců Romana a odebrala se do klidu ložnice, aby si dobře promyslela své další kroky. Během následující Výzvy se rozhodla jít do Malého Finále s Vladkem!

Čtvrteční složení je tedy jasné a jisté je i to, že jeden z této dvojice bude muset opustit soutěž těsně před branami Velkého Finále, a tudíž mu i o fous uteče možnost vyhrát oněch pohádkových 5 milionů korun!

Nezapomeňte již za chvíli sledovat Vilu živě na Prima Love. Štáb VyVolených připravil soutěžícím obrovské překvapení: do Vily se totiž za nimi přijde podívat vzácná návštěva, která je rozhodně srazí na kolena! Dnes večer je totiž přijdou podpořit jejich příbuzní: Pavlíně a Vladkovi přijdou jejich maminky a Romaně její sestra!

Chtěli byste vidět svého favorita naživo? Tak přijďte! Již ve čtvrtek budete mít možnost vidět ty, kteří se budou účastnit Malého Finále, v pátek pak ty, kteří budou bojovat o výhru ve Velkém Finále. Stačí přijít fandit k Vile na Barrandov a podpořit svého oblíbence. Mapku s návodem, jak se k nám dostanete, najdete níže:

Palcování - Plánek - studio 4

PŘES INTERNET HLASUJTE ZDE

Výsledky hlasování budou zveřejněny v pořadu Malé Finále již ve čtvrtek ve 20:15 na Primě!

 

Pro Romanu posílejte

SMS ve tvaru ROMANA na tel. č. 906 02 03

 

Pro Vladka posílejte

SMS ve tvaru VLADKO na tel. č. 906 02 03

 

SMS hlasování

– hlasovat je možné z mobilního čísla registrovaného v České republice

– maximální počet SMS z jedné SIM karty je 30 SMS v rámci jednoho Hlasovacího kola

– cena SMS je 3 Kč včetně DPH

 

Hlasování prostřednictvím Facebooku

– v rámci jednoho Hlasovacího kola je možné hlasovat pouze pro jednoho kandidáta a pouze jednou

– webového hlasování se může zúčastnit divák, který má vytvořený facebookový profil, reprezentující jeho osobu, a který je fanouškem facebookové stránky https://www.facebook.com/vyvoleni2013

– hlasování se divák zúčastní prostřednictvím tlačítka „HLASUJTE“, umístěného na webové stránce http://iprima.cz/vyvoleni

– po stisknutí uvedeného tlačítka bude divák nasměrován na facebookovou stránku http://www.facebook.com/vyvoleni2013, kde má prostřednictvím příslušné aplikace možnost hlasovat pro konkrétního kandidáta

 

Kompletní pravidla hlasování naleznete zde: http://www.iprima.cz/vyvoleni/herni-rad-vyvoleni

 

Všechny platné hlasy pro konkrétního kandidáta, zaslané prostřednictvím Webového hlasování, a hlasy zaslané prostřednictvím SMS budou sečteny. Výsledky budou vyhlášeny v přímém přenosu v Malém Finále ve 20:15 na Primě!

*Hlasovat je možné z mobilního čísla registrovaného v České republice, přičemž maximální počet SMS z 1 SIM karty je 30 SMS v rámci jednoho Hlasovacího kola. MEDIA SUPPORT sečte všechny hlasy platně zaslané SMS v rámci příslušného Hlasovacího kola pro jednotlivé kandidáty a výsledek předá Vysílateli. Vysílatel následně sečte hlasy platně zaslané prostřednictvím SMS s hlasy platně zaslanými v rámci Webového hlasování.

 

 

 

reklama

DNES V TV
20.00
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TV
20.00
DNES V TVPolární moře Foto:
21.10
Closer IV (7)
Closer Foto:
16:20 17:20
78%