Zúčtování a Výzva: Už naposledy! Dnes ve 20:15.

Palce Foto: PalceFoto: All

VyVolení mají ve Vile téměř všechno, co k životu potřebují, od vody a tepla přes jídlo a pití až po zábavu. Jediné, čeho nyní mají nedostatek, je čas a klid! Už dnes se totiž budou opět rozhodovat, koho chtějí vyřadit!

Dneškem začíná finálový týden 4. řady reality show VyVolení naostro: večer se odehraje veledůležité Zúčtování a následně i Výzva. Znovu budou potřeba silné nervy a hodně dobrý úsudek. Právě ten totiž může dnes vypalcovanou osobu udržet ve hře o 5 milionů korun. Na druhou stranu, nebude mít moc z koho vybírat. Přece jen si ale může zvolit dobře, nebo špatně.

V soutěži zbývají Vladko, Pavlína a Romana – možná už tušíte, komu večer „přistane“ nejvíce palců, ale také jste se už mohli mnohokrát přesvědčit, že ve VyVolených si nemůžete být ničím jistí!

Soutěž se mílovými kroky blíží do svého finále, tak se dívejte a pomalu přemýšlejte, kdo by to podle vás měl vyhrát a komu pošlete svůj hlas! Už za tři dny totiž půjde o všechno!

Sledujte tak dnes večer Zúčtování a Výzvu, již ve 20:15 na Primě! Nenechte si ujít ani Vilu živě s autentickými záběry přímo z Vily, ve 21:50 na Prima Love!

Chtěli byste vidět svého favorita naživo? Tak přijďte! Již ve čtvrtek budete mít možnost vidět ty, kteří se budou účastnit Malého Finále, v pátek pak ty, kteří budou bojovat o výhru ve Velkém Finále. Stačí přijít fandit k Vile na Barrandov a podpořit svého oblíbence. Mapku s návodem, jak se k nám dostanete, najdete níže:

Palcování - Plánek - studio 4

 

Článek

VV Schovka

Kam se všichni poděli? Vladko ve Vile osiřel!

Ve Vile už zbývají poslední tři soutěžící a Vila, která byla na začátku soutěže všem těsná, se najednou zdá být obrovská. A co teprve, když se dva soutěžící úplně ztratí!

 

Článek

Vladko - Finanční poradce

Vladko finančním poradcem: Co by teď udělal jinak?

Finále 4. řady reality show VyVolení se blíží mílovými kroky a vidina výhry 5 milionů korun je už na dosah. Co by VyVolení udělali s tolika penězi? Vladko, jakožto vítěz ...

 

Článek

Vojna VyVolených

Video: Válka ve Vile: Ovocné útoky nebraly konce!

V pondělí večer přišel do Vily dopis, který soutěžícím oznamuje, že je třeba Vilu bránit před narušiteli a proto musí být ustaven vojenský útvar Vila pod vedením ...

 

Článek

3 zbývají

Finále VyVolených se blíží: Jak to všechno bude?

Poslední týden 4. řady VyVolených běží a každou minutou se našim soutěžícím krátí vyměřený čas, který jim byl ve hře dán. Jak jej využijí a co všechno je tento týden čeká? ...