VyVolení obětovali lidstvu talismany

Radiace - talismany - Obrázek 10 Foto: Radiace - talismany - Obrázek 10Foto: All

Obyvatelé Vily mohli zachránit před zkázou celou planetu, pokud obětují, co je pro ně nejcennější. Každý z nich má přece s sebou něco takového pro štěstí! Tak tvrdý zásah do soukromí se sice soutěžícím moc nelíbil, nakonec ale přece jen putovala do zásobovačky sbírka jejich talismanů.

 

Když hrozí rodné planetě zánik, na osobní oběti se moc nehledí. Jen Pavlína to zprvu nechtěla pochopit a křičela, že nedá. O co že jí to tak šlo? No přece o Mirčiny trenýrky pro štěstí! Měla slzy na krajičku, ale nakonec je dala.

Na čem opravdu záleží

Nečekaný úkol dolehl na soutěžící jako spáchané násilí. Romanu totálně rozhodil, Eva ho oplakala. „O jednu věc jsem už přišla, druhou nejdražší je tričko…“ uložila Lucka svůj poklad do připraveného kufříku. Nikol obětovala společnou fotku se sestrou Danielou, Láďa svou barevnou gumičku do vlasů. „Nemám k věcem silný vztah, já to nosím v srdci. Ale… je to medvídek, symbol podpory od mé kamarádky,“ odevzdal Vladko svého mazlíka. Romana přidala s pláčem na hromádku fotku své dcery, Honza logo buldoků jako vzpomínku na Thomase, protože prý s sebou žádný talisman nemá. A Eva odevzdala s těžkým srdcem plyšového krtečka, kterého dostala od přítele při prvním Duelu.

Všeho s mírou

I když své poklady neobětovali VyVolení navždy a dobře to vědí, opravdu je to vzalo. Nejstudenějším čumáčkem je zřejmě ve Vile Honza, který údajně žádný talisman nemá. Neprojevuje emoce, ve vypjatých situacích zachovává poker face. Je opravdu takový introvert, nebo je za tím něco jiného? Vladko zase uchovávání talismanů nemá rád. „Máma žije s mrtvými tak dlouho, že se pohřbívá. Má stále tetino oblečení, jejíž vůně je stále cítit. To se mi nelíbí,“ postěžoval si.

Radiace - talismany - Obrázek 1 Foto:

Co je nového u VyVolených? Sledujte zprávy z Vily, na Primě dnes v 19:40!

Co se děje ve Vile, když už možná spíte? Dívejte se na Noční show s Agátou Prachařovou, na Primě v neděli ve 23:05!


Článek

RADIACE  - Obrázek 3

Kdo zachrání lidstvo? Odskáče to Honza!

Ve Vile došlo k jadernému výbuchu, budoucnost byla v rukou VyVolených. Kdo zachrání lidstvo a zajistí další generace? Těžký úkol, když ze tří mužů ve Vile jsou dva gayové!

RADIACE  - Obrázek 1 Foto:

V "atombordelu", jak vojáci říkají proichemickému obleku,  se cvičí špatně. Podívejte se video:


Článek

Vladko už zase vymýšlí, čím rozvířit stojaté vody

Vladko v tajném spolku?

Další den po Thomasově vyřazení odstartoval ve Vile jako v romantickém filmu. Všichni byli na sebe slušní, s elánem plnili úkoly a nikdo se nehádal. A tak Vladko už zase ...

Článek

Rozbalování dárečků - Obrázek 11

Video: VyVolení v šoku: V říjnu přiletěl do Vily Ježíšek!

Úklid, vánoční výzdoba, tradiční večeře, vlastnoručně vyrobené dárky… VyVoleným na Štědrý večer nic nechybělo. A přece mělo přijít ještě něco dalšího. Věřte-nevěřte, do ...

Rozbalování dárečků - Obrázek 1 Foto:

Ježíšek byl ve Vile mimořádně velkorysý. Mrkněte se na video:


reklama

Stanice právě nevysílá
DNES V TVLov Foto:
20.00
Stanice právě nevysílá
Stanice právě nevysílá
DNES V TVČas smrti Foto:
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20