Už je to tady - hlasování startuje dnes večer!

VyVolení a Tereza Pergnerová k sobě nerozlučitelně patří  Foto: VyVolení a Tereza Pergnerová k sobě nerozlučitelně patří Foto: All

Čtvrtou řadu nejúspěšnější reality show VyVolení oficiálně odstartuje již dnes večer ve zpravodajském bloku generální ředitel televize Prima Martin Konrád s moderátorkou Terezou Pergnerovou. Současně bude zahájeno hlasování o prvním soutěžícím.

Zatímco se dnes večer poprvé oficiálně objeví na televizních obrazovkách "v barvách VyVolených" moderátorka Tereza Pegnerová, bez níž si tuto show už ani neumíme představit, první tři adepti na soutěžící budou prožívat nekonečné chvíle na samotce, přísně střežení v jednom z pražských hotelů. Déle než čtyřiadvacet hodin budou čekat na okamžik, kdy poprvé vystoupí před televizní kamery ve Volbě a budou se moci ucházet v přímém přenosu o přízeň diváků.

Do Vily VyVolených nakonec vstoupí pouze jeden z nich. Který to bude? To je pouze ve vašich rukou. Jedině vy rozhodnete svými hlasy o jejich dalším osudu. Informace o kandidátech se dozvíte z medailonků, které bude Prima vysílat od dnešního večera až do zahájení pondělní Volby.

Další podrobnosti o první trojici kandidátů najdete již dnes večer na těchto stránkách v sekci Volba.