Zlatá klec pod dohledem kamer

VV zahrada - Obrázek 1 Foto: VV zahrada - Obrázek 1Foto: All

Budova Vily nabízí maximální pohodlí pro nejnáročnější obyvatele. Na rozdíl od předchozích tří show v ní přibyly další vymoženosti, nabízející pohodlí i trochu víc soukromí. Vzhledem k všudypřítomným kamerám je to ale více než relativní.

Na zahradě, kde soutěžící tráví většinu času, přibyl kompletně vybavený bar, a pokud si budou chtít zaplavat, čeká na ně tentokrát dokonce bazén s protiproudem.

02_PŮDORYS_VILY mini02_PŮDORYS_VILY mini

Budou se moci dohodnout, kdo si s kým ustele, protože tentokrát Vila nabízí dvě ložnice – bílou pro čtyři a černou pro osm spáčů. Nádobí budou moci mýt v myčce, vyprané prádlo za ně usuší sušička. V kuchyni nechybí moderní toustovač a další vymoženosti. Podívejte se, jaká paráda na VyVolené čeká.

Článek

vila hlavní mini

Čtvrtá Vila VyVolených - ještě lepší a luxusnější

Nová Vila VyVolených vyrostla tentokrát na pražském Barrandově, v areálu filmových ateliérů. Svým obyvatelům nabídne ještě větší pohodlí a luxus než její tři české ...

Článek

planek vily grafika

Vila VyVolených v číslech

Objekt, v němž se veškeré dění odehrává, je mimořádný velikostí snímané plochy, technickým vybavením i způsobem práce celého štábu. Pro ilustraci nabízíme několik ...

reklama

DNES V TV
20.00
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TV
20.00
DNES V TVPolární moře Foto:
21.10
Closer IV (7)
Closer Foto:
16:20 17:20
33%