.

Dívčí trio Joy$. Na co se můžete těšit? Co plánují do budoucna a jaké vůbec holky jsou?

X Factor - Finále 2014 - Obrázek 6 Foto:
Dívčí trio Joy$ vzniklo v Bootcampu a probojovalo se až do Finále. Co všechno nám na sebe holky prozradily? Co plánují do budoucna a jak se jim podařilo sehrát? „Katy je takový bohém,“ tvrdí holky - nedorazila ani na tento rozhovor, tak ji holky hezky pomluvily! Sledujte to:

Katarína Ščevlíková: „Chci lidem svou hudbou rozdávat pozitivní energii.“

X Factor - Velké finále - Katarína Ščevlíková 2 Foto:
Katarína Ščevlíková vždy oplývala pozitivní energií! Co nejdůležitějšího jí dala účast v X Factoru? A co by chtěla dělat po zbytek života nebo jaký je její největší sen? I když se musela soustředit na vystoupení, na tyhle otázky nám odpověděla. Podívejte se, jak!

Tibor Gyurcsík: „Miluju bavit lidi svým zpěvem!“

X Factor - Velké finále - Tibor Gyurcsík 1 Foto:
Tibor Gyurcsík vypadl ze soutěže na samém prahu Grandfinále. My jsme s ním udělali rozhovor: prozradil nám, co nejzajímavějšího v X Factoru zažil a co chce dělat ve svém životě. A co mu vlastně přinesla účast v X Factoru? Všechno se dozvíte v našem videu!

Rozhovor s Matějem Vávrou: „Nejtěžší pro mě bylo srovnat se s tím, že se mi změní život!“

X Factor - Velké finále - Matěj Vávra Foto:
Matěj Vávra byl během prvních dvou finálových kol na pokraji vypadnutí, ve Velkém finále zazpíval naprosto skvěle! Co pro něj bylo nejtěžší, jaké má plány po skončení soutěže a jak vidí svou budoucnost? To všechno nám prozradil v exkluzivním rozhovoru!

Peter Bažík a jeho rozhovor před Velkým finále: „X Factor mi vrátil moje jméno!“

X Factor - Velké finále - Peter Bažík Foto:
Dnes už víme, že se Peter Bažík stal absolutním vítězem X Factoru. Podívejte se na rozhovor, který jsme s ním udělali ještě před Velkým finále, kdy ještě patřil mezi šestici finalistů! Jaký byl jeho nejsilnější zážitek z X Factoru? A měl nějakou taktiku? Všechno se dozvíte!

Česko-slovenský X Factor 2014 vyhrál Peter Bažík! Připomeňte si průběh celé soutěže!

X Factor - Finále 2014 Foto:
Od prvních castingů a od prvních televizních přenosů visí ve vzduchu dvě otázky: najde se někdo, kdo by měl skutečný X Factor? a Kdo to bude? Od včerejšího večera známe odpověď: vítězem prvního česko-slovenského X Factoru se stal Peter Bažík!

reklama