Pavlína z VyVolených jde do X Factoru!

Pavlína z VyVolených míří do X-Factoru Foto: Pavlína z VyVolených míří do X-FactoruFoto: FTV Prima

Castingy do nové řady světoznámé pěvecké soutěže X Factor přilákaly tisíce lidí, a dokonce i několik známých tváří. Své štěstí se rozhodla zkusit i Pavlína z VyVolených! Zjišťovali jsme její důvody i to, co na to říká její partnerka Mirka.

Pavlínino působení ve Vile VyVolených z ní udělalo mediálně známou tvář. Ti, kteří 4. řadou reality show sledovali, moc dobře vědí, co je jejím velkým snem.

Doposud si Pavlína zpívala spíše pro sebe, teď se ale rozhodla vsadit vše na jednu kartu a vydat se všanc kritikám porotců i televizních diváků. Ona sama svou účast v X Factoru vysvětluje jednoduše: „Chci dokázat, že nejsem jenom ta blbá nicka z VyVolených a rychlokvaška!“

Jak její účast v X Factoru dopadne? Postoupí do dalších kol nebo její cesta skončí hned na samém začátku? Na to všechno si budeme muset počkat – prozatím jí můžete držet palce!

Rozhovor s Pavlínou, Mirkou a ochutnávku Pavlínina zpěvu najdete v našich videech.

Video: Rozhovor s Mirkou

Video: Rozhovor s Pavlínou

 

Video: Pavlínin zpěv


Článek

Miroslav Sýkora na pražském castingu do X-Factoru Foto: FTV Prima

Vítěz Česko Slovensko má talent Sýkora chce bojovat i v X Factoru! Proč?

Během ledna proběhly castingy k nové řadě světoznámé pěvecké soutěž X Factor i v 11 českých a moravských městech, na některé přišly známé tváře!

 

Článek

Jiří Zonyga na castingu X Factoru

Rozhovor s finalisty X Factoru: „Nebýt téhle soutěže, hrál bych za párek a pivo!“

Uplynulý víkend započala jedna z nejvýznamnějších světových pěveckých soutěží X Factor svou cestu i u nás. Na inkriminované „místo činu“ se vrátili i bývalí finalisté 1. ...

 

Článek

Martina Pártlová a Jiří Zonyga Foto: FTV Prima

Na konkurzech se objevily i minulé hvězdy X- Factoru!

Reality show X- Factor tento víkend začala poznávat své budoucí vítěze. Byli to ti, kteří chtějí předvést své pěvecké umění. Takovou šanci dostal před lety i vítěz ...

 

Článek

X - Factor 2014 Foto: TV JOJ

Co je X-Factor?

Největší světová pěvecká show přichází na obrazovky TV Prima. Přihlaste se a staňte se hvězdou! Vítěz získá více než 5 milionů korun. Tento víkend po celé republice!

reklama