6. díl X Factoru vás zaručeně pobaví! Postará se o mimo jiné to Jirka, Laura a Igor!

X Factor - 6. Díl Laura a Igor před vystoupením Foto: X Factor - 6. Díl Laura a Igor před vystoupenímFoto: All

Už za pár dnů nás čeká další, v pořadí už 6., díl castingových kol X Factoru! Ještě jednou se s námi podívejte na ty, kteří přišli na velké pódium Incheba arény zkusit své štěstí!

 

Myslíte si, že když neuvidíte poslední díl castingových kol, tak se nic nestane? Možná ne, ale přijdete o úžasná vystoupení, nevšední lidské osudy a vtipné momenty. O to poslední se z velké části postará osmnáctiletý Jiří Chadraba.

Nervozita bude z Jirky doslova sálat a vy ho kvůli tomu budete chtít obejmout a říct, že bude vše dobré! Jeho vystoupení, či spíše vystupování, vám ale vykouzlí na tváři minimálně úsměv, maximálně se budete řehtat, jako my i porota!

A komentář Ota? „Víš co, tobě se nemůže nic stát. Fór je v tom, že vlastně se ti nic nestane. I kdyby si byl někde mezi lidožroutama, zazpíváš a oni zdrhnou.“ Doufejme, že se nám Jirka na pódiu nesloží! Jak to dopadne už my víme, vy si na to počkejte!

Mezi dalšími vystupujícími, kteří vás určitě osloví, je Laura a Igor. Laura vás zaujme přinejmenším svým zajímavým „lookem“, který trochu rozhodí i naše porotce! Igor prozradí svůj strastiplný životní příběh a jeho pozitivní energie nás všechny donutí zamyslet se nad námi samotnými! 

Nedělní X Factor je zaručený recept na pozitivní vykročení do pracovního týdne!

Už tuhle neděli na Primě ve 20:15!

Video: Igor před vystoupením!

Video: Laura před vystoupením!


Článek

X Factor - nejlepší hlášky

Jaká byla nejlepší hláška 5. dílu? Hlasujte pro nejvtipnější moment!

I 5. díl X Factoru byl plný hlášek, na které jen tak nezapomeneme. Perlili všichni, nejvíc to ale rozjeli Oto s Ondřejem! Hlasujte pro nejlepší hlášku 5. dílu!

Článek

X Factor Stage - Obrázek 4

V neděli na Primě: 6. díl X Factoru se blíží!

Zdá se to ještě daleko, ale bude to tu cobydup: 6. díl X Factoru! Čeká vás další nálož toho nejlepšího z castingových kol, co nesmí zůstat skryto! Byla by škoda o to přijít!

Článek

X Factor - Matty Rebel

Matty Rebel: „Jsem trošku zlobivej chlapec.“

Matěj Bláha je šestnáctiletý kluk z Ústí nad Labem, který si říká Matty Rebel. V 5. dílu X Factoru zazpíval a zahrál na kytaru. Jeho image, přístup i jeho zpěv - vše se ...

Článek

XF Factor 2014 to nejlepší z prvního dílu

Zkuste si roli porotce: Hlasujte o nejlepším výkonu 5. dílu!

Role porotce není snadná: musíte umět výkon soutěžícího objektivně posoudit, dodat odvahy, ale i usadit, když přijde někdo s příšerným chováním. Naši porotci to zvládají s ...

reklama