Bootcamp taneční workshop : Buďte Happy!

X Factor - Taneční workshop - Obrázek 3 Foto: X Factor - Taneční workshop - Obrázek 3Foto: All

Velkým překvapením pro všechny soutěžící byla během Bootcampu rozhodně taneční část! Tohle nikdo z nich opravdu nečekal! Ale byla to sranda!

Tančit museli všichni: jediná osoba, která se neúčastnila, byla „jeptiška“ Monika Földesová alias Agrebi - tanec se podle ní k jejímu postavení nehodí, no...všichni víme, jak to vlastně ve skutečnosti bylo! 

Jeden z nejlepších česko-slovenských choreografů Miňo Kereš měl za úkol naučit soutěžící za hodinu a půl choreografii. Porota rozhodla o tom, že za tuto disciplínu nikdo v Bootcampu nevypadnul. V každém případě taneční průprava minimálně prověřila ochotu každého udělat pro postup v soutěži cokoliv - někomu to šlo lépe, jiným hůře, ale zvládli to úplně všichni! 

 Podívejte se s námi na záběry z jejich tanečního tréninku! A zkuste si tuto choreografii s námi: 

 Sledujte nás i na Facebooku:www.facebook.com/xfactorcesko

Video: Judges Houses upoutávka 


Článek

X Factor - Bootcamp  - Obrázek 10

Bootcamp: stres, pot a slzy! Co se dělo?

Nedělní Bootcamp byl pravděpodobně tím nejtěžším, čím museli naši soutěžící v X Factoru projít: velký stres, k tomu nedostatek času na přípravu, obrovská konkurence a ...


Článek

XF - XRoom

Hlasujte pro nejlepší videa z X Roomu. Ti nejlepší vyhrají 10 000 Kč!

Možnost ukázat svůj pěvecký talent v X Roomu vyzkoušely stovky lidí – některá videa jsme vám již ukazovali, na další se můžete těšit už teď!


Článek

X Factor - TOP 20

Bootcamp: Ze 104 soutěžících zůstalo TOP 20. Jak to vypadalo?

Neuvěřitelná atmosféra, bezprostřední emoce, stres, pot a slzy – to všechno byl Bootcamp. X Factor se z castingových kol přehoupl do další fáze a vy jste mohli vidět snad ...

reklama