Brigita Szelidová musela opustit soutěž! Divákům se líbila nejméně.

X Factor - 2. finále - Brigita Szelidová Foto: X Factor - 2. finále - Brigita SzelidováFoto: All

Během 2. finálového kola bojovali soutěžící o postup do Velkého finále, které nás čeká už tuto neděli. Nejméně hlasů od diváků dostala Brigita Szelidová, a tak musela soutěž opustit!

Pro Brigitu Szelidovou byla účast v soutěži splněním životního snu. Na castingu zazpívala tak, že se jí Ondřej Brzobohatý dokonce poklonil, navíc z ní naši porotci vytáhli její osobní příběh, který každého musel chytit za srdce.

Nepamatujete si Brigitu z prvního castingu nebo vám její vystoupení prostě uteklo? Podívejte se na něj v našem článku:

Článek

XF 1 Brigita Szelidová

Brigita rozplakala porotu: Překonala nemoc i těžké deprese. Teď chce jít dál... i díky X Factoru!

Jedním z nejdojemnějších příběhů, u něhož málokomu nevstoupily slzy do očí, byl tuto neděli ten, s nímž přišla na pódium osmačtyřicetiletá Brigita, rodačka z Bratislavy. A ...

Během Bootcampu Brigita utvořila duo s Miroslawem Witkowskim, kterým se dokonce nechala trochu zastínit. Už v Judge´s Houses alias Domech porotců už to však byla zase stará známá Brigita, která podala fantastický výkon.

Její mentorka Sisa Sklovska si Brigitu očividně oblíbila, a to nejen jako zpěvačku, ale i jako člověka.

„Je hrozně učenlivá, skromná a pokorná.“

Před týdnem jsme mohli vidět Brigitu, která se z všední ženy ze sousedství proměnila v divu! Vypadala naprosto nádherně a zazpívala prostě úžasně. My jsme hned po jejím vystoupení na Brigitku naběhli a udělali s ní rozhovor - najdete je v článku zde:

Článek

X Factor - 1. finálové kolo - Brigita Szelidová 1

Brigita Szelidová se z paní ze sousedství vyloupla v okouzlující divu! Co nám prozdravila o Sise?

Brigita Szelidová, nejstarší finalistka česko-slovenské verze X Factoru, se ze sympatické paní ze sousedství na pódiu Incheba arény vyloupla v šarmantní a okouzlující divu!

Během druhého kola to Brigitě opět moc slušelo a dokonce měla modernější, současnější šmrnc, přesto se však divákům líbila ze všech nejméně, proto musela soutěž opustit.

Sledujte nás i na Facebooku: www.facebook.com/xfactorcesko

Článek

X Factor - TOP 8 - Brigita Szelidová

Brigita Szelidová: „I v tomhle věku se mohou plnit sny.“ Co všechno na sebe prozradila?

Brigita Szelidová je nejstarší finalistkou X Factoru, energie má ale na rozdávání! Jak sama říká, X Factor jí dal chuť do života. Jaká je a kdo je jejím největším fanouškem?

Článek

X Factor - Brigita Szelidová - Obrázek 1

TOP 20: Brigita Szelidová Čikoš - Lidé už ji poznávají na ulici, za výhru by jela do Thajska

Brigitu Szelidovou Čikoš si můžete pamatovat z prvního dílu castingu, kde zazpívala tak krásně, až se tajil dech. Srdce usedalo i nad jejím životním příběhem.

Článek

X Factor - 2. finálové kolo - rozhodnutí - Obrázek 4

Další z finálových kol je za námi. Výkony byly téměř vyrovnané!

Druhé finálové kolo je za námi, soutěžící vstřebávají čerstvé zážitky z předchozího večera a probírají hodnocení porotců. Jak to vlastně všechno bylo?

 

reklama