Brigita Szelidová se z paní ze sousedství vyloupla v okouzlující divu! Co nám prozradila o Sise?

X Factor - 1. finálové kolo - Brigita Szelidová 1 Foto: X Factor - 1. finálové kolo - Brigita Szelidová 1Foto: All

Brigita Szelidová, nejstarší finalistka česko-slovenské verze X Factoru, se ze sympatické paní ze sousedství na pódiu Incheba arény vyloupla v šarmantní a okouzlující divu!

Brigita Szelidová přirostla k srdci snad každému – je milá, sympatická a skromná. Je vidět, že si jí oblíbila i sama porotkyně a mentorka Sisa, která pro ni má vždy pouze slova chvály! Právě od Sisy víme i to, že je Brigita neuvěřiteůně vnímavá a učenlivá a od Brigity víme, že je X Factor splněním jejího životního snu!

 Když Brigita vstoupila na pódium, jakoby se diváci přenesli do honosných sálů světových velkoměst - zazpívala naprosto skvěle a vypadala prostě nádherně!

 Ondřej: Jste úžasná a velká zpěvačka. Vlastně vůbec nevím, co mám říct. Výběr písně byl fajn, ta píseň je krásná, ale já mám pocit, že i kdybyste zazpívala ,Skákal pes přes oves´, tak se tady všichni zblázní.

 Celeste: Vypadáte krásně, ale jde z vás i krásná energie...a ten zpěv, wow!

 Oto: Brigito, mám tě rád!

 Sisa: Prožívala jsem to s tebou nejen já, ale i tvoj máma...ta tu byla s tebou. Věřím, že lidi ti uvěřili, o čem zpíváš, a že ty jsi vynikající člověk!

Video: Rozhovor Brigita

 Video: Brigitino vystoupeníČlánek

X Factor - TOP 8 - Brigita Szelidová

Brigita Szelidová: „I v tomhle věku se mohou plnit sny.“ Co všechno na sebe prozradila?

Brigita Szelidová je nejstarší finalistkou X Factoru, energie má ale na rozdávání! Jak sama říká, X Factor jí dal chuť do života. Jaká je a kdo je jejím největším fanouškem?

Článek

X Factor - Brigita Szelidová - Obrázek 1

TOP 20: Brigita Szelidová Čikoš - Lidé už ji poznávají na ulici, za výhru by jela do Thajska

Brigitu Szelidovou Čikoš si můžete pamatovat z prvního dílu castingu, kde zazpívala tak krásně, až se tajil dech. Srdce usedalo i nad jejím životním příběhem.

 

reklama