Další z finálových kol je za námi. Výkony byly téměř vyrovnané!

X Factor - 2. finálové kolo - rozhodnutí - Obrázek 2 Foto: X Factor - 2. finálové kolo - rozhodnutí - Obrázek 2Foto: All

Druhé finálové kolo je za námi, soutěžící vstřebávají čerstvé zážitky z předchozího večera a probírají hodnocení porotců. Jak to vlastně všechno bylo?

 

Jako první vystoupil Tibor Gyurcsík s písní Save the world. Tentokrát nebyl sám – jako doprovod měl kolem sebe několik žhavých tanečnic. Ani Tibor však nebyl tak statický, jako posledně, dokonce během písně vyskočil na porotcovský stůl! Porota byla v šoku!

Oto: „Tibore, jak si vyskočil na ten pult, tos mě zabil.“

Brigita Szelidová opět zpívala píseň, jež je původně mužského podání. Tentokrát zvolila modernější outfit, který ji zas neskutečně slušel a na pódiu vypadala jako opravdová star!

Na pódium vzápětí vtrhly dívky z Joy$, které měly skvěle vypracované vystoupení s tanečníky. O sexy tanečky nebyla nouze, podle některých porotců se však měly holky raději soustředit na zpěv!

Sisa: „Na mě to působilo trochu školácky to zpívání.“

Matěj Vávra, který před týdnem bojoval o záchranu, dal do svého výkonu evidentně úplně všechno. Jeho vystoupení nechyběly sexy tanečnice, auto nebo třeba megafon a mimochodem i jemu to hrozně slušelo!

Katarínu Ščevlíkovou známe vždy jako pohodářku v ležérních outfitech, během posledního vystoupení ale vypadala velice krásně, elegantně a žensky.

Peter Bažík předvedl skvělé vystoupení, během kterého nejen skvěle zazpíval, ale i ukázal své umění coby houslisty! Porotci byli z jeho výkonu nadšení a my jsme stále nepřestali být nadšení z proměny jeho image!

Celeste: „Nevím, co mám říct, protože to bylo fakt dobrý.“

Ricco a Claudia si minulou neděli nastavili laťku opravdu vysoko a bylo otázkou, zda ji vůbec dokážou přeskočit. Ricco a Claudia ale svou pověst skvělých zpěváků obhájili a jejich výkon nadchl i porotce.

Nejměnší počet hlasů získala Brigita Szelidová a Matěj Vávra, který musel bojovat i minulý týden. Porotci se však nedokázali shodnout v tom, kdo z nich by měl soutěž opustit, a vznikla tak remíza. Finální rozohdnutí tak bylo na skutečném počtu hlasů od diváků. Z toho důvodu musela soutěž opustit Brigita Szelidová.

Už za týden nás čeká Velké finále, kde bude 6 finalistů bojovat o absolutní vítězství!

Sledujte nás i na Facebooku: www.facebook.com/xfactorcesko


 

Článek

X Factor - Simon Cowell - Obrázek 2

Simon Cowell vzkazuje všem divákům: Česko má X Factor!

X Factor je televizní pěvecká soutěž pocházející z Velké Británie, konkrétně z pera Simona Cowella, nechvalně známého porotce s vybroušeným ostrým jazykem, o který se v ...

Článek

X Factor - Celeste

Jak by měl vypadat vítěz X Factoru? Zeptali jsme se Celeste!

Mladičká Celeste Buckingham a její porotcování v X Factoru bylo pro spoustu lidí velkým překvapením. Její věk jí však nezabránil v tom, aby byla upřímná, empatická a ...

Článek

X Factor - 1. finále Celeste a Sisa Sklovská

Celeste a Sisa, jak jim to slušelo v prvním finále?

Sisa Lelkes Sklovska i Celeste Buckingham jsou ozdobou naší hvězdné poroty a za porotcovským stolkem vždy skutečně září! Dnes jsme se zaměřili na jejich finálové outfity. ...

 

reklama