Dáša Šarközyová posílá fanouškům poděkování za podporu v X Factoru singl GOODBYE BOY!

XF Dáša Šarkézyová - videoklip  Foto: XF Dáša Šarkézyová - videoklip Foto: All

Dáša Šarközyová, temperamentní kráska, která bojovala po celou dobu soutěže jako lvice, bohužel na finále nestačila. To jí však nemůže zastavit!

I když podala úžasný a procítěný výkon, mentor Ondřej Brzobohatý a jeho VIP host Karel Gott vybrali její dvě soupeřky, Marinu Ladudu a Katarínu Ščevlíkovou, které byly přece jen o chlup lepší.

Dáša se však po vyřazení ze soutěže rozhodla poděkovat svým fanouškům a vydat svojí vlastní skladbu společně se zbrusu novým videoklipem!

Krásnou zpěvačku Dášu Šarközyovou si vzal pod ochranná křídla manager samotné Celeste Buckingham, Lumír Mati i producent Martin Maxo Šrámek, který pravidelně spolupracuje například se Celeste Buckingham nebo Majkem Spiritem. 

Dáša se tak z neúspěchu v X Factoru rychle oklepala a my se můžeme těšit z jejího  novýho videoklip a písně Goodbye Boy!

Videoklip: 

Článek

X Factor - Velké finále 25. května 2014

Velké finálové kolo se blíží! Chcete být u toho? Hrajte s námi o vstupenky!

Už za pár dnů vyvrcholí česko-slovenská verze světoznámé pěvecké soutěže X Factor. 6 finalistů bude bojovat o hlasy vás, televizních diváků, a vy můžete být u toho!


Článek

X Factor - Dáša Šarkézyová

Dáša Šarközyová: „Do vínku jsem dostala uměleckou duši.“

Dáša Šarközyová je na Slovensku mediálně známá osobnost, na pódium X Factoru však přišla jako kdokoliv jiný: nervózní a vyděšená, co jí od poroty čeká. Všichni měli pro ní ...

Článek

X Factor - Dáša a Katarína

Dáša a Katarína: Kontrastní dvojice, která to na pódiu napálila!

Další dvojicí, které vzájemná spolupráce úžasně sedla, byla ta skládající se z Dáši Šárközyové a Kataríny Ščevlíkové. Holky, přestože každá úplně jiná, si padly doslova do ...

reklama