Dívčí kapela, zpívající hospodský i nezapomenutelné duo. To vše již tuto neděli v X Factoru.

X Factor 2. díl Ricco a Claudia Foto: X Factor 2. díl Ricco a ClaudiaFoto: All

Už za pár dní se na vašich televizních obrazovkách odehraje další velká hudební událost. Uvidíte druhý díl X Factoru, který vám představí čerstvou dávku uchazečů – s talentem i bez!

Castingová kola jsou obrovským sítem, přes které jen tak někdo neprojde – hvězdná porota je velmi ostražitá a s napjatým sluchem vítá každého nového soutěžícího. Někdy stačí jen pár zazpívaných tónů a naše čtveřice profesionálů už má jasno. Takové případy uvidíte i tuto neděli.

Už jsme vám říkali o nezapomenutelném duu Ricco and Claudia, o hospodském s kytarou Bronislavu Vařílkovi a dívčí kapele The Moment. Kromě nich uvidíte i excentrického Dericka a sebevědomou sympaťandu Romanu, která během svého čísla odhodí všechny zábrany.

Druhý díl X Factoru sledujte již tuto neděli ve 20:15 na Primě! 

X Factor vysílací plán castingy X Factor vysílací plán castingy

Těšit se však můžete i na spoustu dalších vystoupení – více či méně povedených! Bude toho dost, tak se nezapomeňte koukat. V nedělním díle navíc mohou tři z vás vyhrát úžasných 10 000 korun! Další informace najdete ZDE.

Sledujte i naše facebookové stránky www.facebook.com/xfactorcesko

 


 

Článek

X Factor soutěž

Soutěž s X Factorem! Stačí se jen dívat...

Už tuto neděli vás čeká další díl castingových kol světoznámé pěvecké soutěže X Factor. Už se těšíte? Tak teď se budete těšit ještě víc. Konkrétně 10 000krát víc! Přesně ...

 

Video : porota 

Video: Romana Hloubeňová

Článek

X Factor 2014 - 2. díl

Druhý díl X Factoru? Nebojte: Bude ještě „nadupanější“! Uvidíte i Pavlínu z VyVolených!

Již za pár dní nás čeká v pořadí druhý díl castingových kol světoznámé pěvecké soutěže v česko-slovenském podání X Factor! Co všechno v něm uvidíte?

 

Článek

X ROOM - Obrázek 2

Soutěžte s X Factorem: Ukažte, co ve vás je: Zkuste štěstí v X Roomu!

Nestihli jste se přihlásit do X Factoru? Ovlivňuje váš výkon tréma nebo ze sebe nevymáčknete ani hlásku, když na vás koukají cizí lidé? Předveďte své umění v našem X Roomu!

reklama