Drsný Christián předvede v neděli svoje umění a nabroušený jazyk: „Jsem rodinný typ,“ říká o sobě!

X Factor - 5. DÍL - Obrázek 3 Foto: X Factor - 5. DÍL - Obrázek 3Foto: All

Christián Dergounov porotu zaujal na první pohled svým vzhledem, hned potom svým osobním příběhem a nakonec i svým osobitým rapem! Jestli to stačilo na to, aby ho poslali dál? Těžko říct! Zatím jsme od Christiána, alias Redd Hooda, vyzvěděli, co se dalo!

Jak vznikl pseudonym Red Hood?

Tak kamarádi dali, protože jsem začal chodit v červený barvě – je moje oblíbená. Tak nejprv začali jakože „červená čapička“ – to sem jim řekl, že je to hrozně ženský, tak ať vymyslej něco jinýho, tak to hodili do angličtiny.

Odkud si přijel?

Z Bratislavy, ale když jsem byl malej, tak jsem žil v Moskvě s babičkou a dědou. Za nima jsem jel ve 3 letech (když tátu zavřeli), on za mnou přijel v 8 a já se v 10 chtěl vrátit za mámou na Slovensko. Mamka je Slovenka a táta je z Ruska, oba na mě mluvili svýma jazykama, takže jsem od malička uměl slovensky i rusky plynule.

Líbí se ti na Slovensku?

Kdyby se mě na to zeptal někdo před 3 rokama, řekl bych mu, že ne. Teď ale říkám ano, protože tady mám všechno, co potřebuju.

Co se změnilo?

Tak před tím jsem měl 15, teď, jak mě vyhodili ze školy a přehoupla se 18ka, se na to všechno koukám jinak.

Proč tě vyhodili ze školy?

Ále...nějaký neomluvený hodiny a tak...

A co teda děláš?

V podlahářský firmě, podlahy. Já moc peněz nepotřebuju, každý měsíc dám mámě 150 euro, abych měl klid. Mám kde spát, kde se umejt...

Hezky se oblékáš...za to asi taky dost utratíš...

No já jsem byl vždycky takovej, že musim dobře vypadat - já když jsem špinavej nebo něco, tak se musim jít domů převlíct! Já jsem takovej „narcisko“...tak když něco zbyde, tak jo...

Rád nakupuješ?

Hmmm...

A co holky?

Nic...

Jak to: nic?

Myslím, že nemaj zájem...před měsícem a půl byl nějakej rozchod. Vždycky se ty holky rozcházej se mnou – buď si najdou někoho jinýho nebo žárlej...

A chtěl bys holku?

Nemám nikoho vyhlídnutýho, ale pro mě je to podstatný mít holku. Jsem v takovým věku, že bych chtěl frajerku, se kterou bych byl dýl, protože já jsem hrozně rodinně založenej typ a nechci mít dítě v 35.

Takže bys chtěl dítě?

Kdybych na to měl finanční prostředky, tak asi ano. Mým snem vždycky bylo mít rodinu. Hudbu dělám, protože mě to baví a protože bych si tím chtěl vydělat peníze právě na tu rodinu.

Wow...

Co se týče holek, já jsem blázen - chodím pod okna vyznávat lásku...básničky, furt něco originálního, něco novýho vymejšlim...

Na ochutnávku jeho vystoupení se podívejte zde:

Sledujte jeho vystoupení už tuhle neděli ve 20:15 na Primě!

Nezapomínejte ani na náš Facebook: www.facebook.com/xfactorcesko

Článek

X Factor Stage - Obrázek 1

Sledujte už tuto neděli: další díl X Factoru bude nadupaný talenty!

Nedělní večer bude opět v zajetí X Factoru - uvidíte 5. díl castingových kol a krev v žilách vám rozproudí opět pěkná řádka účinkujících!

Článek

X Factor 4. DÍL  - Obrázek 8

Sympatický blonďák Radim Filgas: „Já nejradši zpívu.“

Radimovo vystoupení porotu moc potěšilo, tklivá píseň rozněžnila dámy a i Ondřej mu přiznal jistou dávku sympatií. Připomeňte si, jak to všechno bylo!

Článek

X Factor 4. DÍL  - Obrázek 9

„Největší fanynku už mám,“ říká dvacetiletý Marek Hoffreiter. Na pódiu ho málem zastavila tréma! Pak dostal 4x ANO!

Marek Hoffreiter byl na pódiu evidentně hrozně nervózní, klepal se a bál se podívat porotcům do očí. Naštěstí ale vše dopadlo dobře!

Článek

X Factor - Tereza Feltlová

Oto tvrdí : "Zrodila se hvězda, až na ten outfit." Co nám na sebe práskla Tereza Feltlová?

Poslední v našem výčtu nezapomenutelných vystoupení 4. dílu X Factoru je Tereza Feltlová – slečna, jejíž hlas porotu naprosto uchvátil. Její puntíkaté šaty jí asi opravdu ...

Článek

XF Factor 2014 to nejlepší z prvního dílu

Jaké je to být porotcem X Factoru? Vyzkoušejte si to! Hlasujte!

Mnohokrát už jste přemýšleli, jaké je to být porotcem X Factoru? Že byste to co oni zvládli levou zadní? Vyzkoušejte si to: hlasujte pro nejlepší a nejhorší vystoupení 4. ...

 

 

 

 

 

 

reklama