Druhé finálové kolo X Factoru. Co se bude dít?

X Factor - 2. Live Show Foto: X Factor - 2. Live ShowFoto: All

Již zítra vás čeká další finálové kolo X Factoru! Už podruhé uvidíte finálovou skupinu soutěžících, kteří budou bojovat o vaše hlasy! Všichni ze sebe chtějí vydat to nejlepší! Komu se to opravdu povede?

 

Velkolepá show, napjatá atmosféra i porotci, kteří si neberou servítky – přesně takový bude i druhý finálový večer, během kterého se dozvíme, kdo ze soutěžících bude moci příští týden bojovat o absolutní vítězství v česko-slovenské verzi X Factoru.

 Během celého večera se bude spouštět hlasování pro jednotlivé soutěžící. Každý z nich bude mít přidělené čtyřčíslí, při hlasování budete odesílat SMS s daným čtyřčíslím na telefonní číslo. Všechny tvary SMS a konkrétní čtyřčíslí budou zveřejňovány v průběhu přímého přenosu.

 Konkrétní tvary SMS a čísla, na která je můžete posílat, budou uveřejněná během přímého přenosu. Posílám hlasovacích SMS jste automaticky zařazeni do soutěže o smartfon Sony X peria Z 1 compact!

 HLASOVACÍ ŘÁD

XF - Sony Xperia - Obrázek 1

Ti dva, kteří obdrží nejmenší počet divácký hlasů, budou bojovat o záchranu. O tom, kdo ze dvou bojovníků půjde domů, rozhodnou porotci.

 Po celou neděli vás budeme na našich facebookových stránkách zásobovat aktuálními momentkami ze zákulisí příprav na finálový večer! Buďte s námi a sledujte nás už v neděli ve 20:15 na Primě!

Sledujte nás i an Facebooku: www.facebooku.www/xfactorcesko

Na co se můžete těšit? Už dnes večer 20:15 na Primě!!


Článek

X Factor - 1. finále - rozhodnutí - Obrázek 6

Finálové kolo X Factoru: Stres i fantastické výkony

První ze tří finálových kol světoznámé pěvecké soutěže X Factor je za námi. Jak to všechno vypadalo, kdo zazářil a kdo musí ještě zabrat?

Článek

X Factor - Celeste I'm Not Sorry

Celeste během finálového večera zazářila! Zazpívala skvěle a vypadala nádherně!

Během prvního finálového večera česko-slovenské verze světoznámé pěvecké show X Factor čekal naše diváky i malý hudební bonbónek v podobě vystoupení okouzlující a vždy ...

Článek

X Factor - 1. finále Celeste a Sisa Sklovská

Celeste a Sisa, jak jim to slušelo v prvním finále?

Sisa Lelkes Sklovska i Celeste Buckingham jsou ozdobou naší hvězdné poroty a za porotcovským stolkem vždy skutečně září! Dnes jsme se zaměřili na jejich finálové outfity. ...

Článek

X Factor - Ondřej a Oto

Jak by měl vypadat vítěz X Factoru? Ondřej i Oto mají jasnou představu!

Naši pánové porotci už za sebou mají 6 castingových kol. Jak je zvládli? A jak by měl podle nich vypadat vítěz X Factoru? Oto i Ondřej na to mají zcela jasný názor!

Článek

X Factor - Sisa Sklovská mentorka teamu 28+

Mentorka Sisa Sklovska a jeji svěřenci. Jak je spokojená s jejich výkonem? Máme exkluzivní rozhovor!

Porotkyně Sisa Lelkes Sklovská má v soutěží dvě horká želízka v ohni – ze své skupiny Nad 28 jí zbyli Peter Bažík a Brigita Szelidová. My jsme se Sisou udělali exkluzivní ...

 

reklama