Druhé finálové kolo X Factoru je za námi. Zbylo posledních 6 statečných!

X Factor - 2. finále - Brigita Szelidová 1 Foto: X Factor - 2. finále - Brigita Szelidová 1Foto: All

Česko-slovenská verze světoznámé pěvecké soutěže X Factor se pomalu, ale jistě blíží do svého velkého finále. V neděli večer jste měli možnost opět vidět fantastické výkony našich 7 finalistů. Pro jednoho z nich to však nebyl šťastný večer.

7 finalistů a každý z nich ze všech sil bojuje o své místo na slunci, čtyři porotci – mentoři, kteří bojují za své svěřence. To všechno jste mohli vidět dnes večer během v pořadí již druhého finálového kola.

Osud soutěžících byl opět jen ve vašich rukou, posílali jste SMSky, hlasovali jste pro své oblíbence, ale dva z nich museli opět bojovat o svou záchranu v soutěži – dostali totiž hlasů nejméně!

U poroty nejvíce propadly holky ze skuiny Joy$, kterým porotci vyčítali intonační nevyrovnanost, jednotvárnost a špatný výběr písně. Holky podle porotců dávaly i větší důraz na tanec a vrtění se než na samotný zpěv.

Joy$: „Chceme lidi naší hudbou bavit a rády bychom to dělaly i dál...“

Nejmenší počet hlasů získali Brigita Szelidová a Matěj Vávra a museli tak bojovat o svou záchranu. Pro Matěje Vávru to bylo dokonce už podruhé, co se octl v téhle ne moc příjemné pozici! Porotci se nedokázali shodnout na tom, kdo z nich dvou by měl soutěž opustit, a na řadu tak přišlo vyřazování na základě nejmenšího počtu hlasů od diváků. Z toho důvodu musela soutěž opustit Brigita Szelidová.

My Brigitě přejeme hodně štěstí.

Už příští týden nás čeká Velké finále, kde bude 6 soutěžících bojovat o absolutní vítězství!

Sledujte nás i na Facebooku: www.facebook.com/xfactorcesko

Článek

X Factor - Ondřej a Oto

Jak by měl vypadat vítěz X Factoru? Ondřej i Oto mají jasnou představu!

Naši pánové porotci už za sebou mají 6 castingových kol. Jak je zvládli? A jak by měl podle nich vypadat vítěz X Factoru? Oto i Ondřej na to mají zcela jasný názor!

Článek

X Factor - Celeste

Jak by měl vypadat vítěz X Factoru? Zeptali jsme se Celeste!

Mladičká Celeste Buckingham a její porotcování v X Factoru bylo pro spoustu lidí velkým překvapením. Její věk jí však nezabránil v tom, aby byla upřímná, empatická a ...

Článek

X Factor - 1. finále Celeste a Sisa Sklovská

Celeste a Sisa, jak jim to slušelo v prvním finále?

Sisa Lelkes Sklovska i Celeste Buckingham jsou ozdobou naší hvězdné poroty a za porotcovským stolkem vždy skutečně září! Dnes jsme se zaměřili na jejich finálové outfity. ...

Článek

X Factor - Sisa Sklovská mentorka teamu 28+

Mentorka Sisa Sklovska a jeji svěřenci. Jak je spokojená s jejich výkonem? Máme exkluzivní rozhovor!

Porotkyně Sisa Lelkes Sklovská má v soutěží dvě horká želízka v ohni – ze své skupiny Nad 28 jí zbyli Peter Bažík a Brigita Szelidová. My jsme se Sisou udělali exkluzivní ...

reklama