Dva druhy skromnosti: Falešná i pravá. Ukážeme vám obě!

X Factor - Adriana x Dáša Foto: X Factor - Adriana x DášaFoto: All

Na pódiu X Factoru se během castingů vystřídalo opravdu hodně lidí nejrůznějšího věku, vzhledu i osobního stylu. Všichni předstoupili před naši hvězdnou porotu a zkusili je ohromit svým zpěvem.

Většinou to nebylo jen o zpěvu, ale právě o X Factoru – jak člověk působí, jaké má chování, kým vlastně je. Naši zkušení porotci byli citliví a empatičtí, když to bylo potřeba, ale dali najevo i nelibost, když jim něco úplně nesedělo.

V 6. dílu castingových kol se vystřídaly i dvě slečny, které už mají něco za sebou: Dáša „Mamba” Šárközyová a Adriana Bajtková. Obě vystupovaly na pódiu velice skromně, chcete-li však vidět ukázkový příklad rozdílu mezi skutečnou skromností a tou falešnou, podívejte se na naše videa!

Adriana na pódiu působila velice sebevědomě, což už od začátku s její „skromností“ tak úplně nelícovalo: „Zpívám, baví mě to, i když se tím živím, chtěla bych se tím živit profesionálně...“ Když ji Sisa vybídla, aby řekla něco konkrétnějšího, najednou jako by se k tomu neměla. Nakonec ze sebe vymáčkla: ,,Zpívám v muzikálech", ale tvářila se jakoby se to do této chvíle snažila utajit! Výraz nezměnila ani při vypočítávání těch, v nichž vystupuje, a během (zatím ještě) obdivného potlesku si neváhala přisadit: „Ale to jenom za rok.“

Od této chvíle bylo všem jasné, že tahle slečna vlastně zas až tak skromná nebude a sympatie publika začaly rapidně klesat. Její výkon porotu také nějak zvlášť nenadchl, označili jej za chladný a bezduchý a to, že nezvolila asi ten nejlepší přístup, došlo Adrianě až během hlasování poroty. Jak je vidět, pokora a skromnost jsou stále ještě ohromně ceněné vlastnosti, které našim začínajícím zpěvákům sluší nejvíce!

Video: Adriana


Čtyřiadvacetiletá Dáša je herečka a na Slovensku mediálně známá osobnost, přesto na pódium přišla se stejným bojácným výrazem ve tváři jako uchazeči, kteří se před publikum staví poprvé v životě. Bez přílišného make-upu i bez vyzývavého outfitu Dáša naši porotu zaujala a její milý úsměv všechny donutil držet jí palce. Ukázala, že za hezkou tvářičkou se skrývá i silný hlas a při verdiktech poroty byla evidentně nervózní. Všechny komplimenty od porotců přijímala s nepředstíranou skromností a bylo vidět, že více, než ty o vzhledu, ji potěšily ty týkající se jejího pěveckého výkonu. Po 4 ANO měla radost doslova jako malá holka!

 Video: Dáša

 

Sledujte nás i na Facebooku: www.facebook.com/xfactorcesko

Článek

X Factor - Monika Agrebi

Přiznání falešné jeptišky. Poslechněte si, proč to udělala

Na pódium reality-show X Factor se dostavila v kostýmu jeptišky. "Brala jsem to jako srandu," řekla zkušená zpěvačka vystupující pod jménem Monika Agrebi. Co dalšího ...

Článek

X Factor - Celeste

Jak by měl vypadat vítěz X Factoru? Zeptali jsme se Celeste!

Mladičká Celeste Buckingham a její porotcování v X Factoru bylo pro spoustu lidí velkým překvapením. Její věk jí však nezabránil v tom, aby byla upřímná, empatická a ...

Článek

X Factor - 6. DÍL  - Obrázek 9

Nejvtipnější vystoupení? Jirka rozesmál i Ota!

Nejvtipnějším vystoupením bylo jednoznačně to Jirky Chadraby. Jeho roztomilost a spontánní reakce odzbrojily úplně každého, dokonce i Oto Klempíře!

Článek

X Factor - 6. DÍL  - Obrázek 7

Jak se dá zazpívat duet v jednom? Petr zvládl Mira i Mariku!

Jak se dá zazpívat duet v jednom? Že to není možné! Tak to se pletete! Třicetiletý Petr Simandel dokázal, že to jde a že se s tím dokonce dá postoupit! Na pódiu předvedl ...

reklama