Filip Vašek: Má postavu řeckého boha a nadpozemský hlas! Dámy, držte se!

X Factor 2. díl - Filip Vašek Foto: X Factor 2. díl - Filip VašekFoto: All

Je mladý, hezký a zatraceně sexy. O jeho postavě se ženské části publika už pár nocí zdává a ani my v redakci nejsme výjimkou! Dámy, držte se – je tu Filip Vašek!

 

Dvaadvacetiletý Filip sice pracuje v posilovně, ale svou postavu řeckého boha nemá ze cvičení ani vyhnanou prášky! Tělo si vypracoval během práce na stavbách, kde si snažil vydělat na živobytí, a ve zmiňované posilovně pouze uklízí. (Dámy, také vás teď napadlo, že byste tomu svému měly nejspíš taky vrazit hadr do ruky?)

Jeho životní příběh však tak rozkošný jako on není! Jak sám říká, nemá rodinu a část svého života strávil na ulici. A jak zpíval? Naprosto úžasně!

 

 Video:

Článek

X Factor 2. díl Ricco a Claudia

Ricco and Claudia rozplakali porotu:„Doktoři mi nedávají naději. Já ale bojuju dál!“

Vystoupení, které vzalo za srdce všechny do jednoho – od porotců, přes diváky v publiku, až po diváky u televizních obrazovek. Fantastické hlasy dvou soutěžících nám ...

 

Článek

Make-up z backstage

Krásky Sisa a Celeste: Jak to dělají? Zkuste make-up v jejich stylu!

Naše dvě porotkyně – Sisa Lelkes Sklovska a Celeste Buckingham jsou každá úplně jiná: zatímco jedna je zkušená pěvkyně a operní diva, druhá je se svou kariérou na začátku, ...

 

Článek

PAVLÍNA - Obrázek 7

Ve VyVolených skončila druhá, v X Factoru to nebylo ani na postup: Pavlína z Vily před porotou neobstála!

Zkusit štěstí do X Factoru přišla tuto neděli i jedna známá tvář: na pódiu se objevila finalistka 4. řady VyVolených, Pavlína.

 

Článek

XF Lazar Cekovič - Obrázek 3

„Lejzr“ zazpíval energetickou „p*...čku“: „Ideální varianta by byla, kdybych to nějak vyhrál.“

Naprostou bombou včerejšího dílu pěvecké soutěže X Factor rozhodně bylo vystoupení sedmnáctiletého Dericka. Šokoval porotu i diváky a pak si ještě přišel pro nášup!

 

reklama