Finálové kolo X Factoru: Stres i fantastické výkony

X Factor - 1. finále - rozhodnutí - Obrázek 6 Foto: X Factor - 1. finále - rozhodnutí - Obrázek 6Foto: All

První ze tří finálových kol světoznámé pěvecké soutěže X Factor je za námi. Jak to všechno vypadalo, kdo zazářil a kdo musí ještě zabrat?

 

První finálový večer byl pro všechny soutěžící a vlastně i pro jejich mentory obrovskou zkouškou! Všichni však měli na srdci to samé – aby se jim vystoupení na velkém pódiu bratislavské Incheba arény povedlo!

Jako první vystoupily Joy$, kterým porotci vyčítali outfity, choreografii i zpěv. Holky ale podaly dobrý výkon a jejich mentor Oto s nimi byl spokojen: „Holky si to přišly prostě užít!“

Celeste: „Přišlo mi to, jako kdybyste si to nacvičily doma před zrcadlem.“

Tiborovi zas porotci vyčítali přehnanou procítěnost, která v jeho podání podle některých z nich, hraničila s přehnaností.

Ondřej: „Já bych to takhle nepředstíral.“

Celeste jej však omluvila: „Vím, že tohle si opravdu prožil, znám tvoje pocity, takže v pohodě.“

Překvapením večera byl nový, modernější, proměněný Peter Bažík – z 90. let skočil do současnosti a stačil k tomu jen nový sestřih a outfit! Peter podal skvělý výkon, který rozpohyboval publikum.

Sisa: „Ty jsi mě udělal šťastnou. Jsem ráda, že lidi tak dobře reagují na tvoji proměnu.“

Ricco a Claudia se na pódiu vytasili s krásnou procítěnou verzí písně Hallejujah a s obrovskou podporou svého mentora Ota podali fantastický výkon, který dokonce rozplakal Celeste Buckingham! Ricco a Claudia také měli jako první standing ovation!

Marina Laduda měla skvěle vystavěné číslo – na pódiu se objevila na vršku svatebního dortu jako nevěstinka s elegantním svalovcem a zazpívala píseň Like a virgin. Sise se výkon nelíbil intonačně, Celeste zas přišlo celé její číslo laciné.

Oto: „První vystoupení večera, kterému jsem neuvěřil. Velké napodobování vzoru, na který ještě nemáš.“

Katka Ščevlíková předvedla úžasné zábavné vystoupení a opět zářila optimismem a dobrou náladou.

Celeste: „Stále jsem hledala chybu a nemohla jsem najít nic. Kdybych měla klobouk, tak smeknu.“

Matěj Vávra všechny překvapil výběrem písně, na které se se svou mentorkou Celeste dohodli. Vlastní osobitá verze známého hitu mohla diváky zaskočit, Matěj se s ní (i s pohybem na pódiu) ale popasoval skvěle!

Sisa: „Jsi moc milý kluk, cítila jsem, že jsi šel o život. Musím pochválit hudební podklad, bylo to progresivní. Vadí mi trochu tvoje ruka... tak nekontrolovatelně ti lítá. Sem tam ti nějaký tón uletěl, ale odpustila jsem ti. Gratuluju.“

Brigita Szelidová zpívala jako poslední. Nejenže jí to neuvěřitelně slušelo, ale zazpívala krásně.

Oto: „Brigito, mám vás rád.“

Nejméně hlasů nakonec obdržel Matěj Vávra společně s Marinou Ladudou, kteří mezi sebou bojovali o záchranu. Porotci pak poslali dál Matěje a Marina tak musela soutěž navždy opustit.

Sledujte nás i na Facebooku: www.facebook.com/xfactorcesko

 

Článek

X Factor - 1. finálové kolo - Marina Laduda 1

První finálové kolo X Factoru je za námi! Soutěž opustila Marina Laduda!

Dnešním večerem odstartovala finálová kola světoznámé pěvecké soutěže X Factor. Finálová osmička předvedla, co umí, jejich mentoři zase kolegům porotcům ukázali, jak silní ...

Článek

X Factor - Simon Cowell - Obrázek 2

Simon Cowell vzkazuje všem divákům: Česko má X Factor!

X Factor je televizní pěvecká soutěž pocházející z Velké Británie, konkrétně z pera Simona Cowella, nechvalně známého porotce s vybroušeným ostrým jazykem, o který se v ...

Článek

X Factor - Celeste

Jak by měl vypadat vítěz X Factoru? Zeptali jsme se Celeste!

Mladičká Celeste Buckingham a její porotcování v X Factoru bylo pro spoustu lidí velkým překvapením. Její věk jí však nezabránil v tom, aby byla upřímná, empatická a ...

reklama