Hlasujte pro nejlepší videa z X Roomu. Ti nejlepší vyhrají 10 000 Kč!

XF - XRoom Foto: XF - XRoomFoto: All

Možnost ukázat svůj pěvecký talent v X Roomu vyzkoušely stovky lidí – některá videa jsme vám již ukazovali, na další se můžete těšit už teď!

Co to vlastně byl X Room? Budka umístěná v nákupním centru Palladium v centru Prahy na Náměstí Republiky. V X Roomu bylo přednastaveno celkem 20 písní, které si v něm mohl kdokoliv zazpívat. Stačilo, když zapěl jednu celou skladbu z našeho výběru, a mohl být zařazen do soutěže. O co že se hraje? O 10 000 korun!

 Z každého vystoupení byl pořízen audiovizuální záznam, jež bude v období od 1. dubna do 18. května zveřejňován na stránkách iprima.cz. O těch nejlepších hlasujete vy, diváci, a dokonce i sami porotci X Factoru – vítěze vyberou porotci z 50 videí, která budou mít největší počet hlasů za 4 týdny hlasování. Dva nejúspěšnější zpěváci získají fantastickou výhru 10 000 korun! Ti dva, kteří skončí těsně v závěsu za vítězi hlavní ceny, získají vstupenky na velké finále X Factoru a zároveň možnost setkat se s hvězdnou porotu a vyfotit se s ní.

 Kde můžete hlasovat? To je snadné, na http://youbo.iprima.cz/channel/xfactor/8115

 Některá videa z našeho X Roomu najdete zde:

Článek

X ROOM - Obrázek 3

Video: X Room a v něm šílenci. Chcete se pobavit? Možná jsou to právě vaši přátelé!

Možnost vyzkoušet si své pěvecké umění v našem X Roomu využilo už mnoho lidí. Která vystoupení se moc nepovedla?


Článek

X ROOM - Obrázek 1

Video: Neuvěřilné výkony z X Roomu, zkuste to i vy a vyhrajte 10 000 Kč!

Již několik dní můžete i vy sami vyzkoušet svůj talent v X Factoru. Konkrétně v našem X Roomu! Překonejte svůj strach a stud! Inspirujte se těmi nejlepšími, kteří naší ...

Článek

X ROOM - Obrázek 2

Soutěžte s X Factorem: Ukažte, co ve vás je: Zkuste štěstí v X Roomu!

Nestihli jste se přihlásit do X Factoru? Ovlivňuje váš výkon tréma nebo ze sebe nevymáčknete ani hlásku, když na vás koukají cizí lidé? Předveďte své umění v našem X Roomu!

Sledujte nás i na Facebooku: www.facebook.com/xfactorcesko


reklama