Jak by měl vypadat vítěz X Factoru? Ondřej i Oto mají jasnou představu!

X Factor - Ondřej a Oto Foto: X Factor - Ondřej a OtoFoto: All

Naši pánové porotci už za sebou mají 6 castingových kol. Jak je zvládli? A jak by měl podle nich vypadat vítěz X Factoru? Oto i Ondřej na to mají zcela jasný názor!

Pro oba porotce to bylo vůbec poprvé, kdy se ocitli v takovéto roli. Zodpovědnost za osud uchazečů cítili oba, ale každý z nich zaujal přece jen trochu jinou pozici.

Ondřej Brzobohatý byl po celou dobu castingů velmi profesionální, jeho projev byl uhlazený a vždy se snažil soutěžící maximálně podpořit, dodat jim odvahu i sebevědomí. Mnohdy se soutěžícím zpívalo o něco lépe jen proto, že se na ně Ondřej povzbudivě usmál (i když u dívek to mohlo mít právě opačný účinek).

Co Ondřej nemohl ovládat, byly jeho výrazy během konkrétních výkonů: usmíval se, když to bylo dobré, nevěřícně zíral s otevřenou pusou, když to nestálo za nic.

Jednou jedinkrát se opravdu vytočil, a to když na pódium přišlo duo učitelů z gymnázia sebevědomé až na půdu a začalo porotu poučovat.

Oto Klempíř si oproti Ondřejovi vůbec nebral servítky. Zatímco první z nich si často dával pozor na pusu, aby nikoho zbytečně neurazil, Oto říkal prostě to, co ho napadlo. Právem byl Oto tím nejobávanějším porotcem a „katem“, jenž se nebránil ani sprostým gestům a který bez váhání srazil vaz tomu, jehož výkon se mu nelíbil.

No, ono vlastně přesně o tom porotcování je: vyjádřit svůj upřímný názor a rozhodovat se podle svého nejlepšího vědomí. Ostatní do svého rozhodovaní prostě zapojili jen o něco víc empatie... Oto byl také bezednou studnicí vtipných hlášek a trefných komentářů!

A jak by měl vypadat absolutní vítěz X Factoru? Poslechněte si naše porotce!

 Video: Oto Klempíř


Video: Ondřej Brzobohatý

Článek

Článek

X Factor - Ivan a Irena

Nejromantičtější video X Factoru!

Ivan Kanich, devatenáctiletý student, přišel na pódium s kytarou a zazpíval vlastní skladbu. Ne jen tak ledajakou! Jeho příběh vás zahřeje u srdce.

Článek

X Factor - Monika Agrebi

Jeptiška Monika Agrebi: Brala jsem to jako srandu! Není to snad rouhání a proč to udělala?

V posledním dílu castingových kol čekalo na naše diváky něco nevídaného: jeptiška na pódiu! Když začala zpívat, ve tvářích našich porotců jste mohli vidět užaslý, místy až ...

reklama