Jak by měl vypadat vítěz X Factoru? Zeptali jsme se Celeste!

X Factor - Celeste  Foto: X Factor - Celeste Foto: All

Mladičká Celeste Buckingham a její porotcování v X Factoru bylo pro spoustu lidí velkým překvapením. Její věk jí však nezabránil v tom, aby byla upřímná, empatická a profesionální!

Celeste je talentovaná zpěvačka, která se s rolí porotkyně popasovala naprosto skvěle: omezené množství zkušeností pracovních kompenzovala osobní zkušeností z podobného druhu soutěže, a tak k ní měli samotní uchazeči velmi blízko. Celeste sama se snažila všechny podporovat nejrůznějšími gesty, pohledy i úsměvem. Mnozí ze zpěváků se nezhroutili právě díky jejímu povzbudivému: „Pojď, pojď!“

Abyste se nemýlili: Celeste v porotě nezastávala roli mladičké hvězdičky, které se všechno líbí. Naopak – nebála se být kritická a nevyhýbala se upřímným hodnocením, z nichž některá šla přímo na „dřeň“.

Jak by podle Celeste měl vypadat budoucí vítěz X Factoru?

Video: Celeste Buckingham

Článek

X Factor - Ondřej a Oto

Jak by měl vypadat vítěz X Factoru? Ondřej i Oto mají jasnou představu!

Naši pánové porotci už za sebou mají 6 castingových kol. Jak je zvládli? A jak by měl podle nich vypadat vítěz X Factoru? Oto i Ondřej na to mají zcela jasný názor!

Článek

X Factor - 6. DÍL  - Obrázek 9

Nejvtipnější vystoupení? Jirka rozesmál i Ota!

Nejvtipnějším vystoupením bylo jednoznačně to Jirky Chadraby. Jeho roztomilost a spontánní reakce odzbrojily úplně každého, dokonce i Oto Klempíře!

Článek

X Factor - Monika Agrebi

Jeptiška Monika Agrebi: Brala jsem to jako srandu! Není to snad rouhání a proč to udělala?

V posledním dílu castingových kol čekalo na naše diváky něco nevídaného: jeptiška na pódiu! Když začala zpívat, ve tvářích našich porotců jste mohli vidět užaslý, místy až ...

Článek

reklama