Jen talent hlasy nezajistí aneb Jak Matěj Vávra utekl hrobníkovi z lopaty!

X Factor - 1. finálové kolo - Matěj Vávra Foto: X Factor - 1. finálové kolo - Matěj VávraFoto: All

Matěje Vávru od začátku všichni považují za velmi talentovaného mladého zpěváka, který má na to dotáhnout to v této soutěži daleko. Jak ale bylo vidět v nedělním prvním finálovém kole, jen talent nestačí!

 

To, že se Matěj Vávra ocitl mezi posledními dvěma soutěžícími, bylo obrovským překvapením. Vlastně se nedalo říct, že by zrovna Matěj zazpíval nejhůře ze všech nebo že by jeho vystoupení bylo to nejméně zábavné. Přesto se ocitl společně s Marinou Ladudou, které toho přece jen naši porotci vyčítali mnohem víc, na pranýři a bojoval o záchranu, tedy o to, aby mohl do dalšího kola!

Matěj Vávra dal do svého druhého vystoupení všechno a bylo to znát! Uvolnil se, neztrácel čas ani dech tancem, a zazpíval prostě skvěle! To ocenili i naši porotci, když jej poslali dál a místo něj vyřadili Marinu!

Video: Matěj Vávra a jeho boj o záchranu

Chcete vidět všechno, co se dělo v druhé části finálového kola? Mrkněte se ZDE.

Sledujte nás i na Facebooku: www.facebook.com/xfactorcesko

 

Článek

X Factor - TOP8 - Matěj Vávra  - Obrázek 2

Matěj Vávra: „Snažím se překonávat sám sebe.“ Co všechno na sebe ještě prozradil?

Matěj Vávra, finalista světoznámé pěvecké soutěže X Factor, nám odpověděl na pár otázek. Líbil se vám jeho výkon v Judge´s Houses? Pak o něm určitě chcete vědět víc!

Článek

X Factor - JH - Matěj Vávra - Obrázek 5

TOP 20: Matěj Vávra: „Co bych udělal s výhrou? Na to je ještě brzy!“

Dvaadvacetiletý Matěj Vávra pochází z Horní Bříze a podle svých slov se dlouho odhodlával k účasti v pěvecké soutěži. Teď už se ale cítí sebevědoměji, a tak zkusil své ...

Článek

X Factor 4. DÍL  - Obrázek 3

Matěj Vávra vsadil na tenisky a vlastní tvorbu! Měl stejné boty jako Pharell Wiliams na Oscarech - přinesou mu štěstí?

Matěji Vávrovi je 22 let a pochází z Horní Bříze a do X Factoru prý prostě přišel zkusit štěstí. Na pódiu předvede vlastní tvorbu - jak s ní uspěje? A pomůžou mu jeho ...

reklama