Jenom hlas nestačí – Ewa Farna není marná!

Ewa Farna Foto: Ewa FarnaFoto: profimedia.cz

Který interpret z české a slovenské hudební scény má podle vás největší X Factor? Hlasujte v naší soutěži a vyhrajte nový telefon SONY XPERIA. A proč hlasovat pro Ewu Farnou?

Je jí dvacet a za svůj krátký život toho stihla už opravdu hodně! Kdo by neznal její hity Boží mlejny melou nebo debutový singl Měls mě vůbec rád?

Jenže když zpívala tenhle song, bylo jí teprve 13. Na školní pěvecké soutěži ji tenkrát objevil producent Lešek Wronka a vzal si ji do parády. Udělal z ní mezinárodní hvězdu, nejmladší držitelku Českého slavíka a profesionální zpěvačku.

Už tehdy poznal Ewin X Factor, obrovský talent, kouzlo osobnosti a navíc jazykovou vybavenost. Jenom hlas totiž nestačí.

Kdo má větší X Factor?
HLASUJ ZDE a vyhraj nový telefon SONY XPERIA
Z Ewy Farne vyrostla sexy dračice, která boří státní hranice i společenské konvence.

Ewa Farna, Polka s českým občanstvím, dosud vydala pět alb v Česku a čtyři v Polsku, odehrála před 500 koncertů a získala nespočet hudebních ocenění.

Nazpívala duety například s Danem Bártou (Šestej pád), Janem Bendigem (Stejný cíl mám dál) nebo Klárou Vytiskovou a skupinou Toxique (Toxique Girls), jejichž bubeník hraje i v její kapele.

Je sama sebou a z bulváru, který řeší velikost jejího pozadí, si nic nedělá. Píše vlastní texty a pro mladé slečny je ikonou.

Ewa Farna je nejúspěšnější zpěvačkou své generace od Aše po Varšavu. Jaká bude její nová česká letošní deska?

Ondřej Těšínský

reklama