Jenom hlas nestačí – Tři Sestry mají nadhled

Tři Sestry Foto: Tři SestryFoto: facebook.com

Který interpret z české a slovenské hudební scény má podle vás největší X Factor? Hlasujte v naší soutěži a vyhrajte nový telefon SONY XPERIA. A proč hlasovat pro Tři Sestry?

Kdo má větší X Factor?
HLASUJ ZDE a vyhraj nový telefon SONY XPERIA

Tahle kapela postavila kariéru na tom, že Češi mají nejradši „sedm piv a jednu zelenou“. Ale nepleťme si alkohol a Alkehol.

Tři sestry sice mají rády pivo a hospodskou poetiku, ale nechybí jim nadhled, vtip a tah na bránu – toť jejich X Factor.

Kapela Tři Sestry existuje už 28 let a největší zásluhu na tom, že je tenhle "soubor kreténů" stále naživu a hraje naživo (a má na koncertech stále plno), má manažer a kytarista Ing. Magor a frontman Lou Fanánek Hagen.

František Moravec alias Fanánek patří mezi nejzručnější textaře v Česku. Kromě vlastních zážitků, hospodských historek i společenských glos, které zpívá do punkové muziky se svou kapelou Tři Sestry, napsal téměř všechny texty pro Těžkýho Pokondra, Šmouly nebo muzikál Kleopatra. Legendární se stala i píseň Čtvrtá sestra věnovaná oštěpařce a velké fanynce Sester Báře Špotákové za zlatou olympijskou medaili z roku 2008.

A mimochodem, už jste viděli „logo“ Tří sester – kosočtverec se třemi čárkami uprostřed? :)Tři SestryTři Sestry

Ondřej Těšínský

reklama