Katarína Ščevlíková: „Kdo je největší konkurence? Všichni jsme ohrožení!“

X Factor - 2. finále - Katarína Ščevlíková Foto: X Factor - 2. finále - Katarína ŠčevlíkováFoto: All

Katarína Ščevlíková je veselá, rozpustilá mladá dívka, která rozdává dobrou náladu kamkoliv přijde. Poslední vystoupení se jí povedlo, i když jej od ní nikdo nečekal! Proč?

 

Katarínu od castingů známe jako pohodářku, která má ráda barvy, ráda lidi baví a miluje zpěv. Ve 2. finálovém kole ale překvapila! Barevný outfit nahradila krásnými černými krajkovými šaty a zdůraznila tak svou ženskou stránku, kterou doposud šikovně skrývala.

Katarína prostě opět zabodovala, co ukáže už tuto neděli ve Velkém finále? Na to si budeme muset počkat - jisté ale je, že bude potřebovat vaši podporu! Tak hlasujte - každá SMS se počítá!

My jsme s Katarínou dělali rozhovor, svěřila se nám s tím, komu drží palce i s tím, co by mohla jako vítězka X Factoru přinést do showbyznysu! Mrkněte na video!

Sledujte nás i na Facebooku: www.facebook.com/xfactorcesko

Video: Rozhovor Katarína


Video: Vystoupení Katarína

Článek

X Factor - 2. finále - Brigita Szelidová 1

Druhé finálové kolo X Factoru je za námi. Zbylo posledních 6 statečných!

Česko-slovenská verze světoznámé pěvecké soutěže X Factor se pomalu, ale jistě blíží do svého velkého finále. V neděli večer jste měli možnost opět vidět fantastické ...

Článek

X Factor - 2. finálové kolo - rozhodnutí - Obrázek 4

Které vystoupení se vám líbilo nejvíce? Hlasujte!

Během druhého finálového kola jste mohli vidět 7 různých vystoupení 7 naprosto odlišných interpretů. Každé číslo bylo jiné, něčím zvláštní a každé si našlo svého diváka. ...

Článek

X Factor - 1. finálové kolo - Katarína Ščevlíková

Katarína Ščevlíková, veselá optimistka, která umí zpívat!

Katarína Ščevlíková je od prvního castingu jakýmsi sluníčkem celé soutěže: její optimismus, věčně dobrá nálada každého nabije pozitivní energií a stejně tak i její vystoupení!

Článek

X Factor - TOP 8 - Katarína Ščevlíková

Katarína Ščevlíková: „X Factor je zlomový moment v mý kariéře.“ Na čem je zavislá? a proč kamery nekoušou?

Katarína Ščevlíková, jedna z finalistů světoznámé pěvecké soutěže X Factor, se rozpovídala o svých snech i o tom, co všechno se stačila v soutěži naučit!

Článek

X Factor - TOP20 - Katarina Ščevlíková - Obrázek 5

TOP 20: Katarína Ščevlíková - "Konkurenci neřeším, věřím si!"

Katarínu Ščevlíkovou si můžete pamatovat hned z prvního dílu X Factoru - byla zvláštní, svá a osobitá a stejný byl i její výkon na pódiu. Sebevědomí jí nechybělo a to v ...

 

reklama