Kdo má největší X Factor? ROZHODNĚTE VY! Už dnes večer 20:15 na Primě Live Show!

X Factor - První Live Show na Primě! Foto: X Factor - První Live Show na Primě!Foto: All

Tisíce uchazečů chtěly být na jejich místě, už dnes večer to však bude právě jich 8, kteří budou na velkém pódiu ve finále X Factoru bojovat o vaši přízeň! Sledujte velkolepou show, kterou si pro vás naši finalisté připravili!

Několik měsíců hledání těch nejlepších, castingy, Bootcamp, Judge´s Houses – to všechno má první česko-slovenská verze X Factoru za sebou!

Na castingy se přihlásila spousta lidí a každý z nich si přišel splnit svůj sen, zpívat, být pěveckou hvězdou, být vidět! Vydali ze sebe to nejlepší, ale někdy ani to nestačilo! Do Bootcampu se jich probojovalo 104, zazpívali, předvedli, co umí a jak jsou přizpůsobiví, učenliví a odolní vůči stresu. Naši porotci měli velmi těžký úkol, a to ze 104 soutěžících vybrat pouhých 20, kteří si zaslouží být v Judge´s Houses alias Domech porotců.

Během posledních dvou nedělních dílů mezi sebou bojovali soutěžící v rámci skupin a snažili se dokázat svým mentorům a jejich VIP hostům, že do finálových kol patří. Nakonec si každý porotce vybral 2 interprety, s nimiž bude bojovat o absolutní vítězství.

Už dnes večer se vám představí finálová osmička a každý z nich zkusí získat vaši přízeň – právě VY totiž budete rozhodovat o tom, kdo vypadne. Jednoduše hlasujte pro ty, které chcete slyšet i příští týden. Ti dva, kteří získají nejméně hlasů, budou bojovat o záchranu a o tom, kdo soutěž opustí, rozhodnou porotci.

O vaše hlasy bude už DNES ve 20:15 na Primě bojovat osm finalistů.

Z Dívek: Marina Laduda
              Katarína Ščevlíková

Z Chlapců: Tibor Gyurcsík
                  Matěj Vávra

Ze Skupin: Ricco a Claudia
                  Joy$

Ze skupiny Nad 28: Peter Bažík
                              Brigita Szelidová

Každý ze soutěžících bude mít přiděleno vlastní telefonní číslo, na které budete moci po odstartování hlasování moderátorem Pycem, posílat SMS! Konkrétní tvary SMS a čísla, na která je můžete posílat, budou uveřejněná během přímého přenosu. HLASOVACÍ ŘÁD

Sledujte nás i na Facebooku: www.facebook.com/xfactorcesko

Pro koho můžete hlasovat? VÍCE V NÁSLEDUJÍCÍCH ČLÁNCÍCH: 

Článek

X Factor - Finalisté TOP 8

Rozhodněte, kdo má největší X Factor!První z finálových kol už dnes na Primě!

Na začátku jich byly tisíce, teď jich zbývá 8! Světoznámá pěvecká soutěž z pera proslulého porotce Simona Cowella X Factor se blíží ke svému konci!

Článek

X Factor - TOP8 postupujících do živých přenosů

TOP OSMIČKA NEJLEPŠÍCH ZPĚVÁKŮ X FACTORU JE NA SVĚTĚ! TĚŠTE SE NA ŽIVÉ PŘENOSY UŽ V NEDĚLI!

Naši soutěžící ušli dlouhou cestu – od castingů přes neuvěřitelně náročný Bootcamp až po nervy drásající Judge´s Houses. Nyní už je čas na finálová kola. Představujeme vám ...

Článek

X Factor - Celeste

Jak by měl vypadat vítěz X Factoru? Zeptali jsme se Celeste!

Mladičká Celeste Buckingham a její porotcování v X Factoru bylo pro spoustu lidí velkým překvapením. Její věk jí však nezabránil v tom, aby byla upřímná, empatická a ...

 

 

 

reklama