Kristína se na pódiu zhroutila, z křesla zvedla Ondřeje i Otu: „V životě jsem nebyla tak nervózní!“

X Factor 4. DÍL  - Obrázek 5 Foto: X Factor 4. DÍL - Obrázek 5Foto: All

Poslední díl X Factoru byl plný skvělých výkonů i nervozity – Kristína Kušnírová se na pódiu zhroutila, nakonec ale zazpívala tak dobře, že jí porota poslala dál!

 

„V životě jsem nebyla takhle nervózní,“ pronesla Kristína na pódiu. Její tréma jí úplně celou pohltila a dohnala ji až k slzám. Dokonce musela přiběhnout i její sestra, aby ji podpořila. Ze židle navíc zvedla Ondřeje i Otu! Porota jí dala hned několik šancí, a Kristína tak zazpívala 3 písně. Ta poslední se nakonec opravdu povedla a Kristína si díky ní vysloužila postup!

Mrkněte se na video z jejího vystoupení!

 

 

Video: 

Článek

X Factor - Nici Lee

„Už žádnej zpěv, jenom rap!“ - česká Nicki Minaj již v neděli ve 20:15 na Primě!

Dvacetiletá Nicola Leová z Plzně alias Nici Lee se hudbě se věnuje od 10 let. Na pódiu předvedla rap i zpěv – jedno z toho jí naši porotci zakážou! Hádejte, co z toho to bude!

Článek

X Factor 4. DÍL  - Obrázek 11

„Ty jsi zřejmě doteďka žil v lese,“ komentuje Oto Jozefa! Pustí ho porota dál?

Třiadvacetiletý Jozef Krafčík působil na pódiu trošku jako zjevení – je miloučký a vypadá, jako malé ptáčátko, které byste si nejraději vzali domů. Porota nějak nevěděla, ...

Článek

X Factor 4. DÍL  - Obrázek 3

Matěj Vávra vsadil na tenisky a vlastní tvorbu! Měl stejné boty jako Pharell Wiliams na Oscarech - přinesou mu štěstí?

Matěji Vávrovi je 22 let a pochází z Horní Bříze a do X Factoru prý prostě přišel zkusit štěstí. Na pódiu předvede vlastní tvorbu - jak s ní uspěje? A pomůžou mu jeho ...

 

reklama