„Lejzr“ zazpíval energetickou „p*...čku“: „Ideální varianta by byla, kdybych to nějak vyhrál.“

XF Lazar Cekovič - Obrázek 3 Foto: XF Lazar Cekovič - Obrázek 3Foto: All

Naprostou bombou včerejšího dílu pěvecké soutěže X Factor rozhodně bylo vystoupení sedmnáctiletého Dericka. Šokoval porotu i diváky a pak si ještě přišel pro nášup!

Derick, vlastním jménem Lazar Cekovič, je mladík, kterého na ulici určitě nepřehlédnete – má vyčesané „číro“ a chodí celý v černém. Když promluví, nikdo by mu jeho věk nehádal, působí totiž mnohem vyspěleji, stejně tak i jeho názory. Říká si Derick, protože jeho vlastní jméno se mu nelíbí a nesnáší, když to lidi vyslovují „lejzr“. S porotou celkem dlouho promlouval – mluvil o svém multinárodnostním původu i o tom, čeho by chtěl v soutěži dosáhnout.

„Já jsem sem přišel hlavně proto, že vím, že jsem vždycky ve všem celý svůj život byl jiný. Taky si myslím, že asi bych chtěl něco dokázat v hudbě, ne asi, rozhodně bych chtěl vyhrát X Factor, to je prostě takový obrovský cíl. No ale cíle se dají vyhrát, akorát se do toho prostě musí vložit určitá míra nějakého úsilí a snahy, a když to člověk dokáže pořádně, no tak se to vyvede.“

Oto: Podívej, lejzre.

„Říkejte mi radši Dericku prosím.“

Sisa: Ty nám jdeš předvést vystoupení za 200 000 eur, víš to?

„Já doufám, já v to věřím, tak budu zpívat rozhodně energickou pí...čku...“

Ondřej: Co jsi řekl?

Sisa: Co budeš?

„Já jsem řekl, že budu zpívat energetickou písničku... Budu rád, když mi publikum trochu pomůže v tom rytmu, protože to bude We will rock you.“

Celeste: A to dáš? To je velká písnička.

„Já si myslím, že to dám, líbilo se to soutěžícím v zákulisí, tak snad se to bude líbit i vám.“

Ondřej: Víš o tom, že vynecháváš některá písmena?

„To je proto, že mám suchou pusu, úplně mi nějak vyschlo...“

Pak už přišlo na nejhorší – Derick začal zpívat a ve všech tvářích se značil nejdřív údiv, pak rozpačitost, stud a nakonec pobavení.

Po jeho vystoupení nastalo v celé Incheba aréně takové ticho, že byste slyšeli jehlu na zem spadnout! To, že by naše porota, nikdo z ní, neměl slov, se v naší soutěži ještě nestalo!

„To jsem to udělal až tak špatně?“

Oto: Peklo! Podívej, tady je základní věc, když se do tohohle rytmu dokážeš netrefit – to je už normálně dar z nebes! Toto hůř nezazpívá už nikdo!

Když si naši porotci mysleli, že to nejhorší mají už ten den za sebou, čekalo je velké překvapení. Příjemné? Ani ne! Derick se totiž na pódium vrátil ještě jednou!! To už však Oto nevydržel a doslova za ručičku si ho odvedl z pódia!

Jak celé vystoupení probíhalo? To se můžete podívat v tomto videu: 

Video: co říká na hodnocení poroty? 

Video : Intimní zpověď o šikaně

Sledujte naše facebookové stránky www.facebook.com/xfactorcesko

Článek

X Factor 2. díl Ricco a Claudia

Ricco and Claudia rozplakali porotu:„Doktoři mi nedávají naději. Já ale bojuju dál!“

Vystoupení, které vzalo za srdce všechny do jednoho – od porotců, přes diváky v publiku, až po diváky u televizních obrazovek. Fantastické hlasy dvou soutěžících nám ...

Článek

Jenom hlas nestačí - soutěž!

Jenom hlas nestačí! Kdo má větší X Factor? Hlasujte a vyhrajte!

Těšíte se, až budete moci svými hlasy rozhodovat o vítězi X Factoru? To však ještě chvíli potrvá! Hlasovat ale můžete už teď – který interpret z české a slovenské hudební ...

Článek

X ROOM - Obrázek 2

Soutěžte s X Factorem: Ukažte, co ve vás je: Zkuste štěstí v X Roomu!

Nestihli jste se přihlásit do X Factoru? Ovlivňuje váš výkon tréma nebo ze sebe nevymáčknete ani hlásku, když na vás koukají cizí lidé? Předveďte své umění v našem X Roomu!

 

 

reklama