Lukáš a Tibor a jejich příprava na vystoupení: Jak se vypořádali se stresem? Po svém!

X Factor - Lukáš a Tibor Foto: X Factor - Lukáš a TiborFoto: All

Nejnovější díl X Factoru, tzv. Bootcamp, byl nejspíš tím nejtěžším, čím museli naši soutěžící projít. Obrovské množství stresu, zklamání i pláš - to všechno bylo jeho neoddělitelnou součástí! Jak se s tím vypořádávali naši pánové? Tibor s Lukášem na to šli od lesa!

 

V druhém kole Bootcampu byli soutěžící rozděleni do dvojic, ve kterých před porotou zazpívali jednu písničku: nebojovali ale proti sobě – měli šanci postoupit oba, jen jeden, nebo taky žádný! Drtivou většinu dvojic jejich společný souboj stmelil a každý byl rád, že se má o koho opřít. Přesně takhle to bylo i mezi Lukášem Grünerem, jenž porotu v castingových kolech ohromil svým osobitým pojetím písně Umbrella od Rihany, a Tiborem Gyurcsíkem, kterého si můžete pamatovat hned z prvního dílu castingových kol.

 Oba pánové si totiž na posilněnou a na „rychlé odbourání stresu“ dali panáčka! Naštěstí to jejich výkonu nijak neublížilo...i když Lukáš nepatrně zkazil text, a to u písničky, kterou podle svých slov „moc dobře zná“! Naštěstí vše dopadlo skvěle!

 Podívejte se jak se odbourává stres před vystoupením : 


 Sledujte nás i na Facebooku: www.facebook.com/xfactorcesko

Článek

XF - XRoom

Hlasujte pro nejlepší videa z X Roomu. Ti nejlepší vyhrají 10 000 Kč!

Možnost ukázat svůj pěvecký talent v X Roomu vyzkoušely stovky lidí – některá videa jsme vám již ukazovali, na další se můžete těšit už teď!

Článek

XF Factor 2014 to nejlepší z prvního dílu

Kdo má ten největší X Factor? Rozhodněte o tom vy!

Castingová kola jsou za námi a vy jste během nich viděli nespočet vystoupení. My jsme vám každý týden dávali možnost vyjádřit svůj názor a vyzkoušet si tak toli porotce. V ...

Článek

X Factor - Bootcamp

Exkluzivní záběry, které v telce neuvidíte - Bootcamp je tady a bude se zpívat do vyčerpání!

Česko slovenský X Factor má za sebou 6 dílů castingových kol a v neděli se překlene do své další fáze, čeká vás Bootcamp. Bude se vyřazovat, plakat, nervově hroutit i ...

 

reklama