Marina Laduda: Její konec v X Factoru i přiznání v přímém přenosu!

X Factor - 1. finálové kolo - Marina Laduda 2 Foto: X Factor - 1. finálové kolo - Marina Laduda 2Foto: All

Marina Laduda byla od samého počátku X Factoru velmi výraznou osobností, která poutala pozornost a vyvolávala úsměvy na tvářích porotců i diváků. Včerejším prvním finálovým kolem její cesta skončila. Co se stalo? A jakto, že je vlastně vdaná?!

 

Marina, svěřenkyně Ondřeje Brzobohatého, na pódiu Incheba arény předvedla zajímavou show s písní Like a Virgin – její součástí byla kulisa ve tvaru dortu, na němž Marina s elegantním svalovcem stáli jako dvě cukrové postavičky. Původní záměr byl vytvořit něco velkolepého, na co by diváci nezapomněli, ani sami porotci však nebyli jejím výkonem nadšení. Vyčítali jí přílišnou lascivnost, napodobování hvězdné zpěvačky a intonační nejistotu!

Sisa: Madoně se velmi podobáš, ale intonačně jsi hrozně lítala. Nevím, jestli je to nervozitou. V každém případě jsi dala, co jsi mohla. Pěkná zajímavá show.

Celeste: Mně to intonačně nevadilo, ale působilo to na mě trochu lacině. Jsi krásná, sexappeal z tebe jde jako vodopád... ale děláš takový to s tím zadečkem... chlapům se to asi líbilo... ale ty jsi krásná a sexy. Mohlo to být lepší.

Oto: První vystoupení, kterému jsem neuvěřil. Velké napodobování vzoru, na kterej ještě nemáš.

Ondřej: Z křehké křepelky je tam dračice, kterou ty ze sebe chceš dostat. Toto je krok někam dál. Tohle není vrcholné číslo... při tvém koncertu, až budeš mít takové číslo, tak všichni z toho budou vyřízení. Gratuluju.

Obrovským překvapením bylo Marinino přiznání v přímém přenosu: prozradila, že je vdaná! Víc ale sdělit nechtěla, my však nějaké informace máme: Manžel Mariny je Rus a v době, kdy se vzali, byli opravdu zamilovaní. Její otec však se svatbou zásadně nesouhlasil. Marina pak dostala pracovní nabídku z Čech, tak odjela do Prahy. Během odloučení se Marina se svým manželem rozešla a našla si přítele v Praze. Marina je však stále vdaná a rozvod se vlastně ani nechystá.

Kvůli nejnižšímu počtu hlasů musela Marina Laduda bojovat o záchranu společně s Matějem Vávrou. Porotci však v poměru 3:1 rozhodli o vyřazení Mariny, a ta se musela se soutěží rozloučit!

 

Video: Marinino vystoupení


Video: Marinin boj o záchranu

Článek

X Factor - 1. finálové kolo - Marina Laduda 1

První finálové kolo X Factoru je za námi! Soutěž opustila Marina Laduda!

Dnešním večerem odstartovala finálová kola světoznámé pěvecké soutěže X Factor. Finálová osmička předvedla, co umí, jejich mentoři zase kolegům porotcům ukázali, jak silní ...

Článek

X Factor - Marina TOP8

Marina Laduda: Šokující výpověď o nevlastní matce : "Ta žena je nebezpečna!"

Marina Laduda, jedna z 8 finalistů světoznámé pěvecké soutěže X Factor, nám odpověděla na pár otázek. Chcete ji poznat blíž?

Článek

Marina  - Obrázek 1

TOP 20: Marina Laduda: „Vždycky jsem chtěla být slavná.“

Marina Laduda byla určitě jednou z nejzajímavějších postaviček, které jste mohli během našich castingů spatřit. Nejen že umí zpívat, ale je i milá a sympatická! Na ...

Článek

X Factor - Marina Laduda - Obrázek 1

Marina Laduda - Slovenka, Američanka i Latinoameričanka

Jednou z nejvýraznějších postav 5. dílu X Factoru byla i sympatická Marina Laduda, jedenadvacetiletá slečna, která svou pozitivní energií vytvořila na pódiu skvělou ...

 

reklama