Marina Laduda - Slovenka, Američanka i Latinoameričanka

X Factor - Marina Laduda - Obrázek 1 Foto: X Factor - Marina Laduda - Obrázek 1Foto: All

Jednou z nejvýraznějších postav 5. dílu X Factoru byla i sympatická Marina Laduda, jedenadvacetiletá slečna, která svou pozitivní energií vytvořila na pódiu skvělou atmosféru. My jsme tuhle zajímavou osůbku vyzpovídali. Prozradila nám toho víc než dost!

Odkud jsi?

Já jsem Slovenka, Američanka i Latinoameričanka v jednom. Máma je z El Salvador, otec je Slovák, rodiče se poznali v Kalifornii, kde táta pracoval jako lékař, dokonce založil dětskou nemocnici. Pak se ale rozvedli.

Takže umíš spoustu jazyků?

No anglicky, španělsky, slovensky a trošku německy.

Kde jsi strávila svoje dětství?

Na základku jsem chodila v Bratislavě, na střední po rozvodu rodičů jsem chodila v Kalifornii. Po střední jsem se chtěla vrátit na Slovensko, ale neměla jsem jak. Jezdívala jsem sem jen přes léto.

Kde žiješ teď?

Teď žiju s přítelem v Praze, jsme spolu rok, pracuju jako copywriterka na volný noze pro různý klienty. Píšu hlavně texty v angličtině - weby, aplikace, blogy, překlady. Psaní mě baví, ale nechci strávit život u počítače. Vlastně jsem před dvěma tejdnama dala výpověď.

Co jsi studovala?

Studovala jsem všeobecnou střední školu, z vejšky, kde jsem studovala herectví, jsem musela odejít, protože jsem na to neměla, ani rodiče.

X Factor - Marina Laduda 1X Factor - Marina Laduda 1

Co bys chtěla dělat?

Nejvíc mě baví muzikály, protože miluju zpěv i herectví. Ale umím si představit i sólo dráhu a život na velkých pódiích.

Proč ses přihlásila do X Factoru?

X Factor mě láká, protože je to o stylu, image a o tom X Factoru, který člověk má. Byla jsem v X Factoru i v USA, ale nepostoupila jsem kvůli obrovský konkurenci. Každá druhá tam zpívá jako „gospel Beyoncé“ – s tím se prostě nedá pohnout. Pověděli mi taky, že můj osobní příběh není dost silný.

V jakém jazyce zpíváš nejraději?

Výzva je pro mě zpívání ve slovenštině, chci se v ní zdokonalit, měla jsem před ní vždycky respekt.

Na vystoupení Mariny se mrkněte zde:

Sledujte nás i na Facebooku: www.facebook.com/xfactorcesko

 

Článek

X Factor - MENU - Obrázek 4

Trio Menu - Rozhovor o feminismu, práci i sexuální orientaci

Na pódium X Factoru přišlo zkusit štěstí i trio Menu – malý rodinný podnik, který si založila máma dvou mladých dcer. Kdo táhne celou skupinu, bylo jasné už od začátku. ...

Článek

X Factor - Christián Dergounov - Obrázek 5

Christián - za vizáží drsného rapera se skrývá citlivá duše s velkým talentem.

Osmnáctiletý Christián svým rapem uchvátil celou Incheba arénu včetně naší poroty. Za mladou vizáží drsného rapera se skrývá silný osobní příběh a citlivá duše. Na jeho ...

 

reklama