The Moment: Uragán, kterému došel dech! A ty outfity!

TOP 20 - JH - The Moment - Obrázek 5 Foto: TOP 20 - JH - The Moment - Obrázek 5Foto: All

Slečny z The Moment procházely všemi dosavadními koly s lehkostí a rozjíveností 15letých holek a v každém kole působily jako uragán. V Judge´s Houses jim však došel dech.

 

S The Moment bylo těžké dělat třeba jen rozhovor - překřikování a nekončící smích byly všudypřítomné. Jejich lehkovážnost jim dodávala šťávu a divák pro ně měl zásobu shovívavých úsměvů. Na postup to ale nestačilo. Kola, v nichž se dalo občasné ujetí v tónech akceptovat, už jsou za námi. Teď už se neodpouští - bohužel právě holky na další kola soutěže hlasově nestačily a tak musely X Factor nadobro opustit.

Celkově bylo na vystoupení znát, že na sobě The Moment musí ještě hodně pracovat, rozpačitá byla i volba outfitů - holky si totiž zvolily stejné oblečení.

Stejnokroje jim ubraly na originalitě a přidaly na tuctovosti průměrných kapel 90. let. Černý spodek - šortky nebo sukně, by byly v pořádku, obyčejná bavlněná trička v různých barvách byla ale vrcholem nudnosti a holky tak díky nim měly šmrnc à la účinkujících ze školních besídek. Obyčejné a nudné outfity mohly být ještě zachráněny výraznými doplňky, bohužel však ani tady pšenka nekvetla a výsledek byl takový, jaký byl. Bez nápadu..

Holky jsou však mladé, inteligentní a talentované – trocha tvrdé práce a za pár let je tu určitě máme zpět „jako na koni“ - vyzpívanější, vyzrálejší a, doufejme, v lepších outfitech!

Držíme jim palce!

Video: The Moment v Judge´s Houses

Článek

TOP 20 - JH - The Moment - Obrázek 6

TOP 20: The Moment: Co by holky udělaly s výhrou? A jak se jim líbí mentor Oto?

Skupina The Moment je jako uragán – skládá se z holek ve věku 15 a 16 a podle toho to taky vypadá! Holky se překřikují, smějí se a vy se s nimi rozhodně nebudete nudit! ...

Článek

The Moment

VIDEO : Rozhovor s The Moment: Skákání do řeči a vtípky na cizí účet! Holky jsou prostě super!

Dělat rozhovor s holkami z The Moment je občas oříšek! Jsou úžasně milé a sympatické, plné energie a je vidět, že upřímnost jim nedělá žádný problém, ale „usledovat“, kdo ...

Článek

X Factor - Postupující z Judge´s Houses

Judge´s Houses alias Domy porotců Oto a Celeste : Dramatické vyřazování!

První díl další fáze světoznámé pěvecké soutěže X Factor je za námi – během nedělního večera jste mohli vidět Judge´s Houses neboli Domy porotců. Protentokrát o svůj ...

 

 

reklama