Nejvtipnější vystoupení? Jirka rozesmál i Ota!

X Factor - 6. DÍL  - Obrázek 9 Foto: X Factor - 6. DÍL - Obrázek 9Foto: All

Nejvtipnějším vystoupením bylo jednoznačně to Jirky Chadraby. Jeho roztomilost a spontánní reakce odzbrojily úplně každého, dokonce i Oto Klempíře!

 

Jirka byl od začátku ohromně nervózní, zazpíval dvě písničky a během hodnocení poroty se na pódiu málem zhroutil. Komentáře porotců doprovázel vyděšeným pohledem, a když zaznělo 4x ANO? Za jeho nevěřícný výraz a vysokou fistulku hraničící s hysterickým zavytím byste mu dali korunu! „Jako vopravdu?“

Kromě toho, že nám Jirka předvedl jedno z nejvtipnějších vystoupení, měl s sebou i nejrozjetější doprovod! Viděli jste, jak to v zákulisí mamka s taťkou rozjížděli?! Tak takovou podporu by mu kdekdo záviděl! Tleskáme!

Zvedněte si náladu a mrkněte se na Jirkovo vystoupení:

Video: Jiří Chadraba 

Článek

X Factor - Ondřej a Oto

Jak by měl vypadat vítěz X Factoru? Ondřej i Oto mají jasnou představu!

Naši pánové porotci už za sebou mají 6 castingových kol. Jak je zvládli? A jak by měl podle nich vypadat vítěz X Factoru? Oto i Ondřej na to mají zcela jasný názor!

Článek

XF Factor 2014 to nejlepší z prvního dílu

Tentokrát si to rozdají muži: Hlasujte, který z nich byl nej!

Tentokrát jsme se zaměřili na nejlepší výkony mužů, samozřejmě že těch pěveckých! Kdo to na pódiu pořádně rozpálil a kdo měl hlas tak silný, že se vám z něj srolovaly ...

Článek

Článek

X Factor - Ivan a Irena

Nejromantičtější video X Factoru!

Ivan Kanich, devatenáctiletý student, přišel na pódium s kytarou a zazpíval vlastní skladbu. Ne jen tak ledajakou! Jeho příběh vás zahřeje u srdce.

 

reklama